Енергетика

Реконструкція КС «Яготин» коштуватиме «Укртрансгазу» 2,2 млрд грн

Відтак, тендерний комітет акцептував пропозицію "Зоря-Машпроект" на суму 2,2 млрд грн. Як повідомлялося, заявки на участь у тендері "Укртрансгаза" на реконструкцію КС "Яготин" очікуваною вартостю до 2,4 млрд грн подано три компанії: ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання", ГП НПКГ "Зоря-Машпроект" та ПАТ "Будівельна асоціація Інтербудмонтаж".
Економіка

У Києві зібралися підвищити тариф на холодну воду

Економіка

Обсяг експорту IT-послуг перевищив $3 млрд

Економіка

Что «кормит» украинскую экономику: эксперт назвал источники доходов

Економіка

В Украине с 1 марта проведут индексацию пенсий

Фінанси

Мы это запомним – Трамп пригрозил Ближнему Востоку из-за нефти

Президент США пригрозил ближневосточным странам из-за высоких цен на нефть.
Економіка

В Україні суттєво скоротилося виробництво соняшникової олії

Загалом, виробництво нерафінованої соняшникової олії в Україні в січні-серпні 2018 року становить 2,8 мільйона тонн, що на 17,5% менше, ніж за аналогічний період 2017 року.У серпні було вироблено 83,6 тисячі тонн соняшникової олії, що на 57,9% менше, ніж у попередньому місяці, і на 51,3% менше показника за серпень минулого року.
Економіка

Україна вводить абонплату на тепло: коли запрацює і скільки заплатимо

Українська влада ще в минулому році пообіцяли ввести абонплату і на газ, і на опалення.
Економіка

В Україні цьогоріч будівництво інженерних споруд зросло на 12,7%

В Україні у період із січня по липень 2018 року зросло будівництво інженерних споруд на 12,7%, що вплинуло на загальний обсяг виконання будівельних робіт, який зріс на 6,3%. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Державного бюджету України на 2019 рік.
Економіка

«Україна отримає гроші МВФ»: експерти пояснили чому

Технічна місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні і більшість експертів висловили впевненість в тому, що країна зможе отримати черговий транш від організації.
Економіка

В Минфине прокомментировали госбюджет-2019

Исполняющая обязанности министра финансов Оксана Маркарова сообщила, что государственный бюджет страны 2019 года составляется таким образом, чтобы гарантировать максимально успешную фискальную консолидацию.
Енергетика

Кабмін у 2019 році підвищить акцизну ставку на сигарети на 30%

Мінімальний акциз на пачку з 20 сигарет з січня 2019 року виросте на 4,76 грн - до 20,23 грн.
Економіка

Тимошенко рассказала, как вывести экономику Украины из тени

Кандидат в президенты Украины, лидер ВО «Батькивщина» Юлия Тимошенко в ходе презентации программы экномразвития в столице Украины заявила, что уменьшение налогообложения украинских предпринимателей, отмена НДС, ЕСВ и 37 квази-налогов, и реформирования органов налоговой службы Украины является непосредственной задачей Нового экономического курса.
Економіка

Яблоко сорта «Голден» дешевеет на рынках Украины и России

За прошедшую неделю, по данным ценового мониторинга специалистами EastFruit, средняя оптовая цена на клоны сорта «Голден» в России снизилась на 6 американских центов за кг, а в Украине – на три цента.
Економіка

Бюджет-2019 полностью зависим от МВФ – депутат

Бюджет-2019 полностью зависим от МВФ, и если в течение 2 месяцев Фонд не предоставит Украине транш, то может быть дефолт.
Економіка

Частка місцевих бюджетів у 2019 му році в загальному бюджеті України має бути не менше 51%

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що істотними новаціями місцевих бюджетів на наступний рік стануть надходження ПДФО від доходів за здачу фізичними особами в оренду земельних ділянок або паїв податковим агентом; зарахування 5% рентної плати за видобуток корисних копалин загальнодержавного значення; збереження зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів тощо.
Економіка

Киев объявит тендеры на закупку трамваев и автобусов на 50 млн евро до конца года

Автоматично опрацьовано 7073 джерела, оновлено о 12:35, Ашберн