Футбол

«Манчестер Сіті» вдруге за три дні переміг «Тоттенхем» та вийшов у лідери АПЛ, Зінченко відіграв увесь матч

"Манчестер Сіті" в рамках 35 туру англійської Прем'єр-ліги здолав у рідних стінах "Тоттенхем" із рахунком 1:0. Єдиний гол у цьому протистоянні був забитий вже на п'ятій хвилині - 18-річний Філ Фоден замкнув головою передачу від Серхіо Агуеро, принісши таким чином своїй команді важливу перемогу.

Футбол

Шабанов получил травму в матче с «Ворсклой»

Футбол

Гвардіола обурений критикою Манчестер Сіті після вильоту з Ліги чемпіонів

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола зазначив, що його дивує критика внутрішньої стійкості команди.
Єдиноборства

«Уральский Халк» попал в больницу и отменил предстоящий бой

Футбол

Лестер врятував нічию з Вест Хемом, Брайтон відібрав очки у Вулверхемптона: 35-й тур АПЛ, матчі суботи

Тиск приніс результат на 37-й хвилині, коли Антоніо вдалося замкнути подачу Нjбла – 1:0. В середині другого тайму Варді з передачі Чілвелла пробив у ближній кут і зрівняв рахунок.
Футбол

Блохин: пускай Луческу поставит себе памятник и скажет «Я — Бог»

Легендарный украинский футболист и тренер Олег Блохин иронично прокомментировал высказывания румынского тренера Мирчи Луческу о Валерии Лобановском.
Хокей

Дві найкращі команди НХЛ сенсаційно вилетіли в плей-офф: уперше в історії

Очікувалося, що нова команда, яка ще не має назви, стартує з сезону 2020-го року, але в НХЛ хочуть переконатися, що арену в Сіетлі добудують повністю і в строк.

Александр Яковлев победил удушением Алекса Да Сильву на UFC Fight Night 149

Несколько минут назад в Санкт-Петербурге во дворце спорта "Юбилейный" в предварительном карде турнира UFC Fight Night 149 прошел поединок между россиянином Александром Яковлевым и бразильцем Алексом Да Сильвой.
Футбол

Шахтар заробив 350 мільйонів на продажу гравців, – Луческу

"Шахтар" отримав понад 350 мільйонів євро на продажу гравців.
Футбол

Манчестер Юнайтед хоче позбутися Лукаку

"Манчестер Юнайтед" готовий продати нападника Ромелу Лукаку, повідомляє X-Sport.
Теніс

Очень солидно. 20-летняя венгерская теннисистка поделилась фото в купальнике

Футбол

Вильхамссон: Думаю, я подхожу Черноморцу

Думаю, я подхожу нашей команде.
Футбол

«Вы – обделались!» Роналду раскритиковал партнеров по «Ювентусу»

Криштиану после матча «Ювентус» – «Аякс» показал жест в сторону скамейки запасных, намекнув, что игроки «Юве» обделались.
Футбол

«Реал» домовився про фантастичний контракт на 1,6 млрд євро

Іспанський футбольний клуб "Реал" домовився про новий контракт з виробником екіпіровки Adidas та заробить 1,6 млрд євро Про це повідомляє Marca.
Футбол

Манчестер Сіті встановив унікальний клубний рекорд за перемогами

Футбол

Бэйл хочет остаться в Реале на следующий сезон

Вингер сборной Уэльса уведомил главного тренера команды Зинедина Зидана и руководство клуба о том, что он хочет остаться в составе королевского клуба на следующий сезон.
Спорт

Тур Турции. Двойной успех Гроссшартнера

Австрийский велогонщик Феликс Гроссшартнер выиграл пятый этап Тура Турции и вышел в лидеры общего зачета многодневки.
Футбол

Знаменитый стадион Сан-Сиро может рухнуть

Источник отмечает, что в ближайшее время собираются построить новый стадион, а легендарный Сан-Сиро снести.
Спорт

Евгений МУРЗИН: «Мы совершили подвиг, выйдя в финал»

Надеемся на хороший результат с «Химиком».
Футбол

PFA оголосила претендентів на звання найкращого гравця року в АПЛ

Футбол

«Ман Сіті» продасть конкурента для Зінченка

Боец из Новой Зеландии бросил вызов Джошуа: Я — опасный мобильный супертяж–панчер

Либо, вероятнее всего, просто пиарится, как это принято в профибоксе.
Футбол

Зінченко увійшов до топ-10 найдорожчих футболістів світу

Гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко увійшов в десятку найдорожчих лівих захисників світу віком до 23 років за версією Transfermarkt.
Футбол

«Інтер» та «Юве» готують солідний обмін

Футбол

Ювентус – Фиорентина. Текстовая трансляция матча

В субботу, 20-го апреля, состоится поединок 33-го тура итальянской Серии А, в котором «Ювентус» будет принимать «Фиорентину».
Події

У Франції зловмисники використовували ім’я арбітра матчу Португалія – Україна для перевезення наркотиків

Зауважимо, що французький рефері обслуговував матч відбору на Євро-2020 Португалія – Україна та поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Ювентус – Аякс.
Автоспорт

Вольфф - про нових пілотів Mercedes у сезоні-2021

Керівник Mercedes Тото Вольфф не бачить сенсу змінювати щось у складі пілотів.

Усик розповів, скільки буде важити у хевівейті

Раніше було офіційно оголошено, що український боксер Олександр Усик проведе дебютний бій у надважкій вазі з камерунцем Карлосом Такамом.
Теніс

Стаховський яскраво вийшов у фінал турніру в Будапешті

У фіналі кваліфікації українець зіграє з 19-річним сербом Миомиром Кецмановичем.

Мейвезер прийшов на матч НБА в розкішному образі: весь у золоті

Непереможений американський боксер Флойд Мейвезер побував на матчі плей-офф НБА між Лос-Анджелес Кліпперс і Голден Стейт Ворріорз (105:132).
Футбол

Сельта на своєму полі перемогла Жирону: 33-й тур Ла Ліги, матчі суботи

У першому таймі Сельта володіла шаленою перевагою, що втілилось у забитий гол на 34-й хвилині: Яго Аспас після передачі Софьяна Буфала відкрив рахунок у матчі.
Футбол

Легіонер «Динамо»: В Україні почуваю себе, як вдома

Футбол

Аліссон: Ліверпуль має надійно зіграти в захисті проти Барселони

Голкіпер Ліверпуля Аліссон Бекер поділився думками з приводу майбутньої гри з Барселоною в півфіналі Ліги чемпіонів.
Баскетбол

«Дніпро» програв у першій грі за «бронзу» Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" зазнав розгромної поразки від БК "Запоріжжя" в першому поєдинку "бронзової" серії чемпіонату країни в Суперлізі Парі-Матч.
Футбол

Леонов: Зараз кожна гра на вагу золота

Головний тренер Арсенала-Київ Ігор Леонов розповів про підготовку до матчу 25-го туру УПЛ проти Олімпіка.
Футбол

Зозуля з Альбасете приймає Лас-Пальмас у боротьбі за вихід до Прімери – пряма трансляція поєдинку

Лас-Пальмас завітав у гості до Альбасете в рамках 35-го туру Сегунди. Пряма трансляція гри доступна на сайті "Футбол 24".
Футбол

Шахтар розпочав підготовку до матчу з Динамо – троє «гірників» тренуються індивідуально

Шахтар сьогодні розпочав підготовку до центрального матчу 25-го туру УПЛ проти Динамо.
Футбол

«Барселона» не може завершити трансфер захисника «Аякса» через його агента

Повідомляють Футбольні трансфери.Mundo Deportivo стверджує, що керівництво "синьо-гранатових" впевнене у трансфері 19-річного капітана півфіналіста Ліги чемпіонів.Щоправда, видання відзначає, що наразі остаточно затягує перехід агент футболіста Міно Райола, з яким представники лідерів Ла Ліги досі не можуть домовитись про контракт.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!
Футбол

Президент Інгульця: «Одна нога Тайсона коштує більше, ніж весь наш клуб»

Президент Інгульця Олександр Поворознюк поділився враженнями від виходу команди в фінал Кубка України.