Економіка

В два раза больше автополисов оформили вологжане из дома

127 тысяч электронных договоров ОСАГО заключили вологжане за семь месяцев 2018 года. В прошлом году автовладельцы региона получили 80 тысяч полисов, сообщает отделение по Вологодской области Центрального банка России.
Вологда.рф13 серпня о 11:20
Економіка

Світовий банк надасть Україні 650 мільйонів доларів гарантії

Нещодавно стало відомо, що Міністерство фінансів України має намір обговорити з місією МВФ продовження співпраці після закінчення програми розширеного фінансування в березні 2019 року Нагадаємо, що НБУ очікує отримати від МВФ 2 млрд дол до кінця 2018 року.
Економіка

Мінсільгосп США підвищив прогноз врожаю зернових в Україні

Нагадаємо, що експорт зернових культур з України, за попередніми даними, в 2017/2018 маркетинговому році сктановив 39,4 млн тонн проти 43,8 млн тонн за попередній МР.
Енергетика

Поступления от таможенных платежей за 7 мес.-2018 увеличились на 15%

Поступления от таможенных платежей в бюджет за январь-июль 2018 года увеличились на 15% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года – до 195,3 млрд грн, тогда как в прошлом месяце к июлю-2017 этот показатель возрос на 18% – до 31,9 млрд грн, сообщается на сайте Государственной фискальной службы (ГФС) в четверг.
Економіка

Гривня в четверг продолжает стремительно дешеветь

Гривня на межбанковском валютном рынке в первой половине дня продолжает стремительно дешеветь: курс нацвалюты к 12:00 кв упал до 27,62 грн/$1 с 27,505 грн/$1 в предыдущий рабочий день, сообщили агентству "Интерфакс-Украина" дилеры коммерческих банков.
Економіка

Нацбанк взялся за криминальные схемы с платежными терминалами

Небанковские финучеждения собирали наличные через платежные терминалы и сдавали их в кассы банков для дальнейшего перечисления субъектам хозяйствования.
Економіка

Найбільший в Україні виробник цукру вдвічі скоротив прибуток

Найбільший виробник цукру в Україні - агропромисловий холдинг Астарта - в першому півріччі 2018 року скоротив чистий прибуток до майже €37,3 млн.
Економіка

НБУ встановив нові вимоги до банків

Раніше заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявляла, що регулятор завершує роботу над стратегією макропруденційної політики і має намір восени представити документ банківському співтовариству.
Економіка

Cisco получила рекордную выручку в IV финквартале

Как сообщается в пресс-релизе компании, ее выручка по итогам квартала, завершившегося 28 июля, увеличилась на 6%, до $12,8 млрд.
Фінанси

На межбанке гривня за утро ослабела сразу на 15 копеек

Сегодня, 16 августа, на межбанковском валютном рынке гривня продолжает падать по отношению к доллару, за несколько часов торгов падение достигло 15 копеек.
Економіка

Lifecell змінив правила тарифікації

В цілому, за 12 місяців абонентам тарифних планів з 28-денною тарифікацією доведеться оплатити зв'язок 13 разів. lifecell – входить до трійки найбільших українських операторів мобільного зв'язку.
Економіка

АМКУ почав розгляд справи про об’єднання Rozetka та EVO

Розгляд справи розпочали з метою запобігання монополізації товарних ринків З метою запобігання монополізації товарних ринків, Антимонопольний комітет України (АМКУ) ринків почав розгляд ряду справ про концентрацію, які приведуть до отримання власниками маркетплейса Rozetka контролю над маркетплейсамі групи компаній EVO.
Економіка

Номінальні доходи населення зросли майже на чверть, – Мінсоцполітики

Як зазначається у повідомленні, наявний дохід, який може бути використаний̆ населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 25,2 %, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактору, – на 10,0 %. Мінсоцполітики додає, що наявний дохід у розрахунку на одну особу у І кварталі 2018 року становив 11 370,2 грн, що на 32,1% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.
Економіка

Пінчук «влив» у свій банк понад мільярд гривень

15 серпня банк зареєстрував нову редакцію статуту у зв'язку зі збільшенням статутного капіталу.
Фінанси

Турция вышла из списка крупнейших держателей госдолга США

Крупнейшим держателем госдолга США в июня остался Китай, чьи вложения Минфин оценил в $ 1,18 триллиона.
Фінанси

Транш МВФ дозволить зупинити курс долара на рівні 29 гривень - експерт

Кредит від Міжнародного валютного фонду дозволить зупинити курс на рівні 29 грн за долар до кінця 2018 року.
Економіка

Uber отримав $900 млн збитків

У першому кварталі поточного року Uber отримав чистий прибуток у розмірі майже $2,5 млрд, однак це було обумовлено об'єднанням операцій в Росії та Південно-Східної Азії.
Економіка

Гривня в четвер продовжує стрімко дешевшати

Гривня на міжбанківському валютному ринку в першій половині дня продовжує стрімко дешевшати: курс нацвалюти на 12:00 кв впав до 27,62 грн/$1 з 27,505 грн/$1 у попередній робочий день, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків.
Економіка

Дефолт на порозі? Що показав аналіз виконання держбюджету

У кінціберезня Пенсійний фонд почав виплату збільшених військових пенсій, що створило додатковий тиск на видатки державного бюджету та призвело до касових розривів у бюджеті Пенсійного фонду.
Економіка

Заробили 658 млрд грн: назвали найвищі і найнижчі зарплати в Україні

9774 грн. У Києві зафіксували найвищу середню зарплату - 13553 грн. За даними Пенсіи ного фонду середніи розмір пенсіі на 1 липня поточного року становив 2562 грн. Це на 35,8 % більше розміру середньоі пенсіі за аналогічний період 2017 року.
Економіка

Фермери Сходу не доберуть картоплі, частина врожаю спеклася в землі

Температура на ґрунті в найспекотніші періоди сягала 60 °С, тому ще в червні розвиток бульб припинився, частина майбутнього врожаю просто спеклася в землі.
Економіка

Середня пенсія українця зросла майже на 36%

Станом на 1 липня 2018 року середня пенсія українця зросла майже на 36%, порівняно із її розміром станом на аналогічну дату минулого року.
Київ