Політика

Google Maps не прокладає маршрут через Керченський міст

Google не хочет строить маршрут из Ростова-на-дону в Севастополь через новый Крымский мост https: / / t.co / Z9H9DBVoYl — Наталия (@ Nata4468) 15 мая 2018 г. Довжина мосту складає 19 кілометрів.
Espreso TV16 травня о 09:42
із чого все почалося
По словам
пользователей, «Яндекс.Карты» оперативно внесли изменения в свою базу данных, в то время как сервис Google продолжает игнорировать Крымский мост и отказывается прокладывать через него маршрут.
Мир новостей16 травня о 13:19

Докладніше про подію

Кримського мосту не існує на Google Maps

Телеканал новин 2416 травня о 09:29
Усі джерела — 9
Архівний сюжет (16 травня о 09:42)
Політика

Трамп позбавив доступу до секретної інформації екс-главу ЦРУ

Президент США Дональд Трамп відкликав доступ до секретної інформації колишнього очільника Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джона Бреннана.
Політика

США подвоять кількість морських піхотинців у Норвегії

США подвоять контингент морських піхотинців - з 330 до 700 бійців, які дислоковані в Норвегії в якості сил стримування агресивної зовнішньої політики Росії Про такі плани повідомив очільник Міноборони Норвегії Франк Бакке-Йєнсен, пише прес-служба відомства.
Енергетика

Після масштабного падіння ціни на нафту пішли вгору

Після істотного падіння, яке було зафіксоване 15 серпня, ціни на нафту еталонних марок почали зростати в ході торгів, передає ONLINE.UA.
Політика

Трамп підписав наказ, який спрощує процедуру застосування кіберзброї

Як зазначило видання, в наказі Д. Трампа "знімаються обмеження" на умови, за яких президент може піти на "застосування кіберзброї проти своїх супротивників".
Події

В американському місті Нью-Хейвен сталося масове передозування наркотиками

У поліції повідомили про затримання підозрюваного в причетності до масового передозування. Особа затриманого поки не розголошується.
Головне