Економіка

Ситуацию в экономике России Путин назвал «в целом позитивной»

Актуальные Новости
учора о 08:04
Ситуация в экономической сфере была оценена президентом хорошей, если ориентироваться на ключевые параметры.
Актуальные Новостиучора о 08:04
із чого все почалося
Владимир Путин провёл совещание по экономическим вопросам. Обсуждалась текущая ситуация в экономике страны, меры по повышению ее устойчивости и темпов роста.
Сайт Президента Россииучора о 04:15
Енергетика

Кабмін продовжив чинну ціну на газ для населення до 27 жовтня

Кабінет Міністрів продовжив до 27 жовтня 2018 року дію постанови №187 про накладення спеціальних зобов'язань на Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України" та обласні газопостачальні компанії постачати населенню та підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) природний газ без зміни поточних цін.
Економіка

Україна піднялася в рейтингу глобальної конкурентоспроможності

Україна посіла 83 місце в рейтингу глобальної конкурентоспроможності економіки, піднявшись на шість пунктів порівняно з 2017 роком.
Енергетика

Польща підписала 20-річний контракт на поставки газу зі США

Економіка

Землю Родовід Банку виставили на повторний аукціон у 5 разів дешевше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб знизив ціну до 740 млн гривень та вкотре виставляє на торги понад 113,5 га землі у Києві, що є власністю АТ «Родовід Банк».
Економіка

Світовий банк: Кожна друга людина у світі живе за межею бідності

Економісти пояснили, що "показники крайньої бідності значно знизилися, скоротившись з 36% в 1990 році", однак проведений ними аналіз характеру бідності свідчить про "масштаби проблеми, пов'язаної з її викоріненням".
Економіка

Україна у вересні збільшила імпорт кави на 16,6%

У 2017 році Україна імпортувала кави на загальну суму $106,631 млн, у той час як експорт склав $1,072 млн.
Фінанси

Бізнес дав новий прогноз курсу гривні

Вказано, що представники бізнесу погіршили девальваційні очікування на тлі збереження позитивних оцінок щодо фінансово-економічного стану своїх підприємств в найближчі 12 місяців.
Економіка

Цьогоріч індекс аграрного виробництва в Україні зріс на 2% - Держстат

Індекс сільськогосподарського виробництва України за період з січня по серпень 2018 року зріс на 2% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Енергетика

Найбільше в Україні підземне газове сховище модернізують: названо суму

Робочий розрахунковий тиск газу на виході з компресорного цеху складатиме 41 кгс/см2, мінімальний тиск газу на вході при закачуванні в ПСГ — 28,3 кгс/см2, а при відборі — 17,1 кгс/см2.
Економіка

Фонд гарантування вкладів подасть позов проти Росії до міжнародного арбітражу

Зазначається, що у судовому процесі Фонд гарантування буде вимагати стягнення з Росії компенсації, зокрема коштом активів Росії, розташованих закордоном.
Економіка

Данія проведе громадські слухання щодо маршруту «Північний потік-2»

Данське енергетичне агентство проведе громадські слухання з екологічної оцінки маршруту газопроводу "Північний потік - 2" на острові Борнхольм 14 листопада.
Економіка

Ілона Маска відсторонили від керівництва компанією Tesla

Раніше Ілон Маск погодився піти з посади голови ради директорів компанії Tesla через судовий позов, який подала проти нього Комісія з цінних паперів та фондового ринку.
Енергетика

Гройсман доручив АМКУ перевірити правомірність підняття цін на пальне

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Антимонопольному комітету України перевірити правомірність підняття вартості пального на українських автозаправних станціях.
Економіка

Гройсман анонсував нараду із заборгованості у вугільній галузі

Коментуючи проблеми в сфері управління держшахтами, В.Гройсман висловив припущення, що їхньому системному вирішенню може сприяти ДП "Національна вугільна компанія" (НУК), рішення про створення якої уряд прийняв рік тому, але так і не зміг реалізувати.
Економіка

Телеком-оператор Ахметова запустив нову послугу хмарної телефонії для бізнесу

За підсумками 2017 року Vega знизила чистий дохід на 2,7% - до 584 млн грн. За перше півріччя 2018 року Vega збільшила показник EBITDA на 40% - до 62 млн грн, чистий дохід компанії збільшився на 7% і склав 319 млн грн.
Головне