Суспільство

Киевляне требуют отключить наружную подсветку ТЦ «Гулливер»: почему
Сайт города Киева
12 листопада о 02:24

В Киеве просят отключить наружную декоративную подсветку ТЦ "Гулливер" со стороны Александровской клинической больницы. А все потому, что подсветка создает дискомфорт пациентам учреждения. Соответствующая петиция появилась на сайте Киевского городского совета.
Сайт города Киева12 листопада о 02:24
Політика

Бойовики ДНР назвали дату наступу ЗСУ: опубліковано карту

Як повідомляв "Апостроф", 9 грудня українські військовослужбовці на Донбасі ліквідували двох бойовиків і ще чотирьох - поранили.
Політика

В Британії офіційно перенесли голосування щодо Brexit

Заплановане на 11 грудня голосування в британській Палаті про угоду стосовно виходу Великої Британії з Євросоюзу офіційно перенесли.
Суспільство

Водіїв попереджають: дороги замете товстим шаром снігу

Раніше Гідрометцентр повідомляв, що у найближчі дні погоду в Україну визначатиме активний циклон південного походження, очікується дощ, сніг і сильний вітер.
Політика

Порошенко підписав закон про припинення договору про дружбу з РФ

"Непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу", - зауважив Порошенко. pic.twitter.com/JQW0sTf8fm - Петро Порошенко (@poroshenko) 10 грудня 2018 р Відповідний законопроект Верховна Рада підтримала 6 грудня.
Політика

«Комісара Каттані» внесли до списку ворогів України

Зазначимо, що список осіб, які створюють загрозу національній безпеці, складає Міністерство культури на підставі звернень Ради національної безпеки й оборони, СБУ, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
Київ