Енергетика

Кияни у грудні отримають платіжки з новими цінами на газ
УНН
07 грудня о 02:37

Жителі Києва після 15 грудня отримають платіжні квитанції за листопад з новими цінами на газ - у 8,55 грн за куб. м. Про це УНН повідомили у контакт-центрі "Київгазу".
УНН07 грудня о 02:37

Докладніше про подію

Показать все источники
Автоматично опрацьовано 7141 джерело, оновлено о 14:37, Ашберн
Енергетика

НКРЕКП затвердила підвищення тарифів на тепло для населення для 18 ТКЕ

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила підвищення тарифів на тепло для населення для 18 виробників теплоенергії (ТКЕ).
Енергетика

Ціни на нафту пішли вгору: стала відома причина

Ціна нафти підскочила більш ніж на 5% з п'ятниці, після того як Організація країн-експортерів нафти й держави, які не входять у картель, оголосили про намір скоротити видобуток на 1,2 мільйона барелів за добу, повідомляє Investing.com.
Енергетика

Нефть остается главным ориентиром для российского рынка акций

Российский фондовый рынок закрыл пятничные торги ростом на 0,8% на фоне принятых решений о сокращении добычи нефти стран ОПЕК включая Россию.
Енергетика

Україна знизила видобуток вугілля з початку року

Шахти Донецької області забезпечили видобуток 10 млн 160,6 тис. тонн вугілля, що на 3% менше минулого року, Луганській - 457,5 тис. тонн, падіння на 72,1%. Нагадаємо, що в 2017 році Україна скоротила видобуток вугілля на 14,6%. Через це Україна різко збільшила купівлю вугілля за кордоном.
Енергетика

Популярна послуга в Україні стала безкоштовною: вже закладено в тариф

Велика Палата погодилася з районним судом, керуватися частиною першою статті 3 Закону № 3533-VI, згідно з якою роботи по установці лічильників газу населенню фінансуються за рахунок коштів суб’єктів господарювання.
Енергетика

Нові ціни у 2019-му: що подорожчає в Україні з нового року

Крім акцизів, свою роль зіграють і інші чинники — зростання зарплат, вартість транспортування, девальвація гривні і т. д. У кінцевому результаті пачка може подорожчати, в залежності від виробника, на цілих 5−8 грн.
Енергетика

Майже 100 000 000 грн. заборгували закарпатці за ЖКП

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по області склав 94,0%, що на 7,8 в.п. більше, ніж за відповідний період 2017р.
Енергетика

«Нафтогазу» до конца года осталось перечислить в бюджет 8 млрд грн

В соответствии с распоряжениями правительства, сумма дивидендов, которые компания перечислит в государственный бюджет в 2018 году, будет составлять 75% чистой прибыли, полученной за 2017 год.
Енергетика

Автогаз подешевшав ще на 25 копійок

Середні роздрібні ціни на скраплений газ СПБТ у понеділок, 10 грудня, порівняно із п'ятницею, 7 грудня, знизилися на 1,7%, або на 25 копійок до 14,81 гривні/літр.
Енергетика

В США рекордно сократилось количество буровых

Объем экспорта нефти и нефтепродуктов США на прошлой неделе впервые превысил объем импорта, в то время как ОПЕК и партнеры организации в пятницу договорились сократить добычу для поддержки цен на фоне профицита сырья на рынке.
Енергетика

«Днепропетровскгазу» выделили 48 млн грн на инвестпрограмму

Всего на инвестпрограмму выделено 48,05 млн грн, что в пять раз меньше реальных потребностей.
Енергетика

Реформа енергоринку призведе до подорожчання електроенергії

Нагадаємо, на сьогоднішній день тариф на електроенергію для населення становить 0,90 гривні за перші 100 кВт-год і 1,68 гривні за кожний наступний.
Енергетика

Brent дорожчає після рішення ОПЕК скоротити видобуток нафти

Ціна Brent підскочила більш ніж на 5 відсотків у п'ятницю, після того як Організація країн-експортерів нафти і держав, що не входять в картель, оголосили про намір скоротити видобуток на 1,2 мільйона барелів на добу.
Енергетика

Ціни на бензин та дизпаливо за тиждень впали більше, ніж на 2%

Роздрібні ціни на дизпаливо 3-7 грудня, гривень/літр: Назва продукту Середня ціна на 7 грудня Середня ціна на 3 грудня 7 грудня у % до 3 грудня ДП 30,45 31,09 97,94 Як повідомляли Українські Новини, бензин почав дешевшати: як зміняться ціни на паливо до Нового року.
Енергетика

Запаси газу в Україні знизилися на 1,6 млрд кубометрів

Нагадаємо, в весняно-осінній період запаси в ПСГ були поповнені на 9,6 млрд куб. м. Загальний обсяг газу в підземних сховищах на початку листопада склав 17,1 млрд куб. м, перевищивши торішній показник для аналогічного періоду на 1,6%. Станом на 3 грудня цього року в ПСГ знаходилося майже 15,96 млрд куб. м в порівнянні з 16,03 млрд куб. м на цю дату рік тому.
Енергетика

«Укртрансгаз» запустив газовимірювальну станцію «Берегово» в тестовому режимі

Оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" запустив прикордонну газовимірювальну станцію (ГВС) "Берегово" в тестовому режимі після капітальної реконструкції.
Енергетика

Світові ціни на нафту змінилися різноспрямовано

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у лютому у понеділок зранку зросли в ціні до 62,03 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані Bloomberg.
Енергетика

Австралія в листопаді стала найбільшим світовим експортером СПГ

Цього місяця, Австралії вдалось вперше обійти Катар Згідно з останніми даними, опублікованими 10 грудня 2018 року, Австралія в листопаді обійшла Катар за обсягом іноземних скрапленого природного газу (СПГ) і стала найбільшим світовим експортером.
Енергетика

Для США - дорожче: Саудівська Аравія вибірково підвищила ціни на нафту

Саудівська Аравія в січні 2019 роки знизить ціни на всі види нафти, які експортуються в країни Азії.
Київ