Енергетика

Кияни у грудні отримають платіжки з новими цінами на газ
УНН
07 грудня о 02:37

Жителі Києва після 15 грудня отримають платіжні квитанції за листопад з новими цінами на газ - у 8,55 грн за куб. м. Про це УНН повідомили у контакт-центрі "Київгазу".
УНН07 грудня о 02:37

Докладніше про подію

Показать все источники
Автоматично опрацьовано 7141 джерело, оновлено о 15:46, Ашберн
Енергетика

НКРЕКП підвищила тарифи на тепло для населення

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні 10 грудня змінила тарифи на виробництво тепла для 18 виробників теплоенергії.
Енергетика

Ціни на нафту пішли вгору: стала відома причина

Ціна нафти підскочила більш ніж на 5% з п'ятниці, після того як Організація країн-експортерів нафти й держави, які не входять у картель, оголосили про намір скоротити видобуток на 1,2 мільйона барелів за добу, повідомляє Investing.com.
Енергетика

Нефть остается главным ориентиром для российского рынка акций

Российский фондовый рынок закрыл пятничные торги ростом на 0,8% на фоне принятых решений о сокращении добычи нефти стран ОПЕК включая Россию.
Енергетика

Україна знизила видобуток вугілля з початку року

Шахти Донецької області забезпечили видобуток 10 млн 160,6 тис. тонн вугілля, що на 3% менше минулого року, Луганській - 457,5 тис. тонн, падіння на 72,1%. Нагадаємо, що в 2017 році Україна скоротила видобуток вугілля на 14,6%. Через це Україна різко збільшила купівлю вугілля за кордоном.
Енергетика

Популярна послуга в Україні стала безкоштовною: вже закладено в тариф

Велика Палата погодилася з районним судом, керуватися частиною першою статті 3 Закону № 3533-VI, згідно з якою роботи по установці лічильників газу населенню фінансуються за рахунок коштів суб’єктів господарювання.
Енергетика

Нові ціни у 2019-му: що подорожчає в Україні з нового року

Крім акцизів, свою роль зіграють і інші чинники — зростання зарплат, вартість транспортування, девальвація гривні і т. д. У кінцевому результаті пачка може подорожчати, в залежності від виробника, на цілих 5−8 грн.
Енергетика

Майже 100 000 000 грн. заборгували закарпатці за ЖКП

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по області склав 94,0%, що на 7,8 в.п. більше, ніж за відповідний період 2017р.
Енергетика

«Нафтогазу» до конца года осталось перечислить в бюджет 8 млрд грн

В соответствии с распоряжениями правительства, сумма дивидендов, которые компания перечислит в государственный бюджет в 2018 году, будет составлять 75% чистой прибыли, полученной за 2017 год.
Енергетика

Автогаз подешевшав ще на 25 копійок

Середні роздрібні ціни на скраплений газ СПБТ у понеділок, 10 грудня, порівняно із п'ятницею, 7 грудня, знизилися на 1,7%, або на 25 копійок до 14,81 гривні/літр.
Енергетика

В США рекордно сократилось количество буровых

Объем экспорта нефти и нефтепродуктов США на прошлой неделе впервые превысил объем импорта, в то время как ОПЕК и партнеры организации в пятницу договорились сократить добычу для поддержки цен на фоне профицита сырья на рынке.
Енергетика

«Днепропетровскгазу» выделили 48 млн грн на инвестпрограмму

Всего на инвестпрограмму выделено 48,05 млн грн, что в пять раз меньше реальных потребностей.
Енергетика

Реформа енергоринку призведе до подорожчання електроенергії

Нагадаємо, на сьогоднішній день тариф на електроенергію для населення становить 0,90 гривні за перші 100 кВт-год і 1,68 гривні за кожний наступний.
Енергетика

Brent дорожчає після рішення ОПЕК скоротити видобуток нафти

Ціна Brent підскочила більш ніж на 5 відсотків у п'ятницю, після того як Організація країн-експортерів нафти і держав, що не входять в картель, оголосили про намір скоротити видобуток на 1,2 мільйона барелів на добу.
Енергетика

Запаси газу у ПСГ України впали до 15,54 млрд куб. м

Додамо, на території України без урахування Криму - 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м. Як повідомляв УНН, 19 жовтня Кабінет міністрів України схвалив підвищення ціни на газ для населення з 1 листопада на 23,5% - до 8550 грн за тис. куб. м.
Енергетика

«AMIC Украина» выплатил АМКУ 25,1 млн гривен штрафа

Компания "AMIC Украина" выплатила Антимонопольному комитету Украины штраф в размере 12 529,975 тыс. гривен и пеню в размере 12 529, 975 тыс. гривен за согласованные антиконкурентные действия на рынке бензина.
Енергетика

Для чого облгази втягують українців у штучні борги

7 грудня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що 12 грудня уряд на своєму засіданні створить спеціальну комісію, куди увійдуть представники уряду та Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), для глобальної перевірки облгазів через сверхначислений для споживачів у платіжках за газ.
Енергетика

Світові ціни на нафту змінилися різноспрямовано

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у лютому у понеділок зранку зросли в ціні до 62,03 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані Bloomberg.
Енергетика

«Укртрансгаз» запустив газовимірювальну станцію «Берегово» в тестовому режимі

Оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" запустив прикордонну газовимірювальну станцію (ГВС) "Берегово" в тестовому режимі після капітальної реконструкції.
Енергетика

Австралія в листопаді стала найбільшим світовим експортером СПГ

Цього місяця, Австралії вдалось вперше обійти Катар Згідно з останніми даними, опублікованими 10 грудня 2018 року, Австралія в листопаді обійшла Катар за обсягом іноземних скрапленого природного газу (СПГ) і стала найбільшим світовим експортером.
Енергетика

Для США - дорожче: Саудівська Аравія вибірково підвищила ціни на нафту

Саудівська Аравія в січні 2019 роки знизить ціни на всі види нафти, які експортуються в країни Азії.
Київ