Енергетика

Кияни у грудні отримають платіжки з новими цінами на газ
УНН
07 грудня о 02:37

Жителі Києва після 15 грудня отримають платіжні квитанції за листопад з новими цінами на газ - у 8,55 грн за куб. м. Про це УНН повідомили у контакт-центрі "Київгазу".
УНН07 грудня о 02:37

Докладніше про подію

Показать все источники
Автоматично опрацьовано 7139 джерел, оновлено о 12:39, Ашберн
Енергетика

У Дніпрі підвищили тариф на тепло на 15,9%

Зокрема, НКРЭКУ підвищила тарифи для абонентів з лічильниками на 21,24%, або на 257,29 гривень до 1 468,11 гривень/Гкал (з ПДВ) і для абонентів без лічильників на 21,27% або на 5,64 гривні до 32,15 гривень кв. м. для "Львівтеплоенерго".
Енергетика

Ціни на нафту пішли вгору: стала відома причина

Ціна нафти підскочила більш ніж на 5% з п'ятниці, після того як Організація країн-експортерів нафти й держави, які не входять у картель, оголосили про намір скоротити видобуток на 1,2 мільйона барелів за добу, повідомляє Investing.com.
Енергетика

Популярна послуга в Україні стала безкоштовною: вже закладено в тариф

Велика Палата погодилася з районним судом, керуватися частиною першою статті 3 Закону № 3533-VI, згідно з якою роботи по установці лічильників газу населенню фінансуються за рахунок коштів суб’єктів господарювання.
Енергетика

Україна помітно скоротила імпорт нафти

Україна в січні-листопаді 2018 року скоротила імпорт нафти і нафтової сировини на 24,1%, або на 223,447 тис. тонн, порівняно з аналогічним періодом 2017 року.
Енергетика

США вперше за 75 років експортували нафти більше, ніж імпортували

США на минулому тижні продавали на 211 тисяч барелів нафти і нафтопродуктів в день більше, ніж імпортували.
Енергетика

Нові ціни у 2019-му: що подорожчає в Україні з нового року

Крім акцизів, свою роль зіграють і інші чинники — зростання зарплат, вартість транспортування, девальвація гривні і т. д. У кінцевому результаті пачка може подорожчати, в залежності від виробника, на цілих 5−8 грн.
Енергетика

Майже 100 000 000 грн. заборгували закарпатці за ЖКП

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по області склав 94,0%, що на 7,8 в.п. більше, ніж за відповідний період 2017р.
Енергетика

Пальне в Україні трішки впало в ціні

З першого по сьоме грудня коефіцієнт середньої ціни пального - від газу до 98-го бензину дещо впало - 98-й упав у ціні з 34,60 до 34,35.
Енергетика

«Нафтогазу» до конца года осталось перечислить в бюджет 8 млрд грн

В соответствии с распоряжениями правительства, сумма дивидендов, которые компания перечислит в государственный бюджет в 2018 году, будет составлять 75% чистой прибыли, полученной за 2017 год.
Енергетика

В США рекордно сократилось количество буровых

Объем экспорта нефти и нефтепродуктов США на прошлой неделе впервые превысил объем импорта, в то время как ОПЕК и партнеры организации в пятницу договорились сократить добычу для поддержки цен на фоне профицита сырья на рынке.
Енергетика

«Днепропетровскгазу» выделили 48 млн грн на инвестпрограмму

Всего на инвестпрограмму выделено 48,05 млн грн, что в пять раз меньше реальных потребностей.
Енергетика

Реформа енергоринку призведе до подорожчання електроенергії

Нагадаємо, на сьогоднішній день тариф на електроенергію для населення становить 0,90 гривні за перші 100 кВт-год і 1,68 гривні за кожний наступний.
Енергетика

Brent дорожчає після рішення ОПЕК скоротити видобуток нафти

Ціна Brent підскочила більш ніж на 5 відсотків у п'ятницю, після того як Організація країн-експортерів нафти і держав, що не входять в картель, оголосили про намір скоротити видобуток на 1,2 мільйона барелів на добу.
Енергетика

Україна знизила видобуток вугілля з початку року

Шахти Донецької області забезпечили видобуток 10 млн 160,6 тис. тонн вугілля, що на 3% менше минулого року, Луганській - 457,5 тис. тонн, падіння на 72,1%. Нагадаємо, що в 2017 році Україна скоротила видобуток вугілля на 14,6%. Через це Україна різко збільшила купівлю вугілля за кордоном.
Енергетика

Нефть остается главным ориентиром для российского рынка акций

Российский фондовый рынок закрыл пятничные торги ростом на 0,8% на фоне принятых решений о сокращении добычи нефти стран ОПЕК включая Россию.
Енергетика

«Укртрансгаз» запустив газовимірювальну станцію «Берегово» в тестовому режимі

Оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" запустив прикордонну газовимірювальну станцію (ГВС) "Берегово" в тестовому режимі після капітальної реконструкції.
Енергетика

Австралія в листопаді стала найбільшим світовим експортером СПГ

Цього місяця, Австралії вдалось вперше обійти Катар Згідно з останніми даними, опублікованими 10 грудня 2018 року, Австралія в листопаді обійшла Катар за обсягом іноземних скрапленого природного газу (СПГ) і стала найбільшим світовим експортером.
Енергетика

Для США - дорожче: Саудівська Аравія вибірково підвищила ціни на нафту

Саудівська Аравія в січні 2019 роки знизить ціни на всі види нафти, які експортуються в країни Азії.
Енергетика

Світовий банк розповів, що потрібно зробити для стабілізації ціни на нафту: криза неминуча

Наступного року очікується істотне збільшення світового видобутку нафти, де лідером поставок, очевидно, буде США Експерти Світового банку прогнозують збільшення видобутку нафти на 2 млн барелів на добу на наступний 2019 рік.
Київ