Політика

Медведєв назвав посилення санкцій США оголошенням економічної війни
Факти ICTV
10 серпня о 01:29

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що посилення санкцій з боку США сприйматимуть як оголошення економічної війни, передає ТАСС. За його словами, війною вважатимуть щось на кшталт заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти.
Факти ICTV10 серпня о 01:29
із чого все почалося
Говоря об уже действующих и недавно объявленных санкциях, Медведев подчеркнул, что эти меры, "как бы западные партнеры ни рассуждали, что русские плохие, проводят неправильную политику, что правительство РФ должно изменить свою позицию по ряду вопросов, но в значительной степени это ограничение нашей экономической мощи".
ТАСС09 серпня о 22:32

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (10 серпня о 01:29)
Політика

Конгрес США схвалив резолюцію проти «Північного потоку-2»

Члени палати представників Конгресу США проголосували за резолюцію проти будівництва газопроводу "Північний потік – 2" Про це повідомляє Bloomberg.
Політика

Новий прокурор штату Нью-Йорк планує ретельно розслідувати діяльність Дональда Трампа та його сім’ї

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летіша Джеймс заявила про свої плани ретельно розслідувати діяльність президента Дональда Трампа, його сім'ї та "будь-кого" в його оточенні, хто можливо порушував закон.
Політика

США внесли Пакистан до списку країн-порушників релігійних свобод

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що Пакистан внесений до списку "країн, що викликають особливе занепокоєння".
Політика

Трамп заявив, що не боїться можливого імпічменту

Як повідомляв УНН, Старший демократ в Спецкомітеті Палати представників з розвідки Адам Шифф, якому пророкують посаду голови цього комітету в новому складі Конгресу, вважає, що президент США Дональду Трампу може бути пред’явлено звинувачення після закінчення терміну його повноважень голови держави.
Політика

Путін каже, що дізнався про існування Бутіної після її арешту у США

Президент Росії Володимир Путін заявив 11 грудня, що до арешту Марії Бутіної в липні 2018 року не чув про жінку, яку в Сполучених Штатах звинувачують у незаконному лобіюванні на користь Росії.
Головне