Політика

Лукашенко обурився варварським ставленням Росії до білорусів
LB.ua
10 серпня о 13:43

Президент Білорусі Олександр Лукашенко дорікнув Росії у недобросовісній конкуренції та невиконанні зобов'язань в рамках Євразійського економічного союзу.
LB.ua10 серпня о 13:43
із чого все почалося
Президент Белоруссии Александр Лукашенко упрекнул российское руководство в несоблюдении обязательств в рамках Евразийского экономического союза, варварском отношении и создании ситуации недобросовестной конкуренции, передает "БелТА
".
Газета.Ru10 серпня о 08:28

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (10 серпня о 13:43)
Політика

Конгрес США схвалив резолюцію проти «Північного потоку-2»

Члени палати представників Конгресу США проголосували за резолюцію проти будівництва газопроводу "Північний потік – 2" Про це повідомляє Bloomberg.
Політика

Новий прокурор штату Нью-Йорк планує ретельно розслідувати діяльність Дональда Трампа та його сім’ї

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летіша Джеймс заявила про свої плани ретельно розслідувати діяльність президента Дональда Трампа, його сім'ї та "будь-кого" в його оточенні, хто можливо порушував закон.
Політика

Трамп заявив, що не боїться можливого імпічменту

Як повідомляв УНН, Старший демократ в Спецкомітеті Палати представників з розвідки Адам Шифф, якому пророкують посаду голови цього комітету в новому складі Конгресу, вважає, що президент США Дональду Трампу може бути пред’явлено звинувачення після закінчення терміну його повноважень голови держави.
Політика

США внесли Пакистан до списку країн-порушників релігійних свобод

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що Пакистан внесений до списку "країн, що викликають особливе занепокоєння".
Політика

«Ми збагатили економіку США на $150 млрд»: гендиректор Google свідчить перед Конгресом

Республіканці вимагають від Пічаї відповіді, чи не блокує Google хороші новини про Республіканську партію У вівторок генеральний директор компанії Google Сундар Пічаї виступає в юридичному комітеті Палати представників Конгресу США, де намагається переконати законодавців у тому, що технологічний гігант працює без будь-яких політичних упереджень, передає Голос Америки.
Головне