Політика

Лукашенко обурився варварським ставленням Росії до білорусів

LB.ua
10 серпня о 14:43
Президент Білорусі Олександр Лукашенко дорікнув Росії у недобросовісній конкуренції та невиконанні зобов'язань в рамках Євразійського економічного союзу.
LB.ua10 серпня о 14:43
із чого все почалося
Президент Белоруссии Александр Лукашенко упрекнул российское руководство в несоблюдении обязательств в рамках Евразийского экономического союза, варварском отношении и создании ситуации недобросовестной конкуренции, передает "БелТА
".
Газета.Ru10 серпня о 09:28

Докладніше про подію

Усі джерела — 6
Архівний сюжет (10 серпня о 14:43)
Політика

Трамп прокоментував перенесення військового параду в США на 2019 рік

Нагадаємо, Міністерство оборони США відклало проведення в країні масштабного військового параду до 2019 року через високу його вартість.
Політика

Трамп назвав сумним суд над Манафортом

Президент США Дональд Трамп заявив, що колишній керівник його передвиборчого штабу Пол Манафорт - хороша людина, і назвав сумною судову справу стосовно нього.
Політика

Китай готується вдарити по США: Пентагон знайшов докази

"За останні три роки Народно-визвольна армія Китаю швидко розширила свої надводні зони операцій з використанням бомбардувальників, набираючи досвід к критичних морських районах і, ймовірно, навчаючись ударам по цілям США і їх союзників", - йдеться в доповіді.
Економіка

Новые санкции против российских нефтяников назвали тщетными

Западные санкции против нефтяников были введены еще в 2014 году, сразу после присоединения Крыма, пишет агентство.
Політика

Турецька ліра знову слабне через погрози нових санкцій США

Президент США Дональд Трамп у Twitter Брансона вже понад два роки утримують у Туреччині через звинувачення про зв’язки з політичними рухами, зокрема з тим, на який президент Реджеп Таїп Ердоган покладає відповідальність за невдалий військовий переворот 2016 року.
Політика

США передали Україні новітню військову техніку

Посол США в Україні Марі Йованович передала Збройним Силам України 2 рухомі радіолокаційні системи контрбатарейної боротьби і обладнання для обслуговування радарів.
Головне