Наука

Медики розповіли про головну небезпеку неправильного сну
Znaj.ua
24 вересня о 10:52

Вчені досліджували моделі сну майже 2000 людей у віці від 54 до 93 років, які раніше не страждали від безсоння або інших подібних розладів. Всі добровольці впродовж тижня носили пристрiй для відстеження сну, який реєструвал найменші зміни в їхніх звичках. Крім цього, їм веліли завести щоденник сну.
Znaj.ua24 вересня о 10:52

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (24 вересня о 10:52)
Політика

Власти США задержали экс-замдиректора «Военторга» России

Как сообщает Associated Press, с 2010 по 2012 годы Тейф вывел $150 млн из России, получая откаты за госконтракты Министерства обороны.
Політика

Трамп собирается провести рождественские каникулы во Флориде

Президент США Дональд Трамп собирается отправиться в свое поместье Мар-а-Лаго во Флориде на рождественские праздники, предполагает газета The Palm Beach Post.
Політика

США перенесли дату повышения пошлин на товары из Китая

США согласились отложить на 90 дней поднятие пошлин на товары из Китая – с 1 января 2019 года. Китай согласился пойти на взаимные шаги.
Політика

Трамп наказав заплатити своїм коханкам за мовчання і знав, що це «неправильно» – екс-адвокат президента

Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії наказав своєму тодішньому адвокату Майклу Коену заплатити його коханкам за мовчання про зв’язки з ним, бо непокоївся, як це вплине на вибори у разі розголосу.
Політика

Апарат Білого дому очолить Мік Малвейні

Обов'язки глави апарату Білого дому після відставки нинішнього виконуватиме директор адміністративно-бюджетного управління адміністрації Мік Малвейні, повідомив у Twitter президент США Дональд Трамп.
Наука