Політика

НАТО офіційно запросило Македонію вступити в Альянс

НАТО спрямувало Скоп'є офіційне запрошення вступити до Альянсу, після того, як буде остаточно врегульовано суперечку Греції з Македонією про перейменування останньої. Про це йдеться в проекті підсумкової заяви саміту альянсу, витяги з якої оприлюднені у середу, 11 липня, передає Німецька хвиля.
LB.ua11 липня о 16:40

Докладніше про подію

Усі джерела — 2
Архівний сюжет (11 липня о 16:40)
Політика

Глава ФБР назвав Росію найагресивнішим опонентом США

Директор Федерального бюро розслідувань Крістофер Рей в ефірі телеканалу NBC у рамках форуму з питань безпеки в Аспені (штат Колорадо) заявив, Росія робила спроби втручання в американські вибори 2016 року і зараз агресивніше інших країн продовжує операції із метою посіяти розбрат в Сполучених Штатах, інформує УНН.
Політика

США приструнить «Північний потік 2» і всіх, хто з ним пов’язаний

Джон Барассо, американський сенатор-республіканець, вніс на розгляд верхньої палати Конгресу США проект закону ESCAPE щодо застосування санкцій проти партнерів "Північного потоку – 2", а також сприяння газопостачання США союзникам по НАТО в Європі.
Політика

Перекладачка має свідчити в Конгресі про зустріч Трампа з Путіним, вважають демократи

"З огляду на поступки, які президент Трамп публічно зробив перед президентом Росії Путіним, ставши на його бік проти розвідувальної спільноти США, правоохоронців та військових посадовців у питанні нападів Росії на нашу демократію, Конгрес та американці мають знати деталі їх приватної розмови", - написав Паскрелл в листі.
Політика

У сенаті застерегли РФ від втручання в листопадові вибори в США

Лідер більшості в сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що верхня палата американського парламенту може розглянути пакет нових санкцій щодо Росії і попередив Кремль не втручатися у проміжні вибори до конгресу США в листопаді цього року.
Політика

Дипломатам зі Росії дозволили відвідати заарештовану в США Марію Бутіну

Співробітники посольства Росії у США в сьогодні відвідають росіянку Марію Бутіну, заарештовану в Вашингтоні за звинуваченням у зв’язках зі російською розвідкою.
Головне