Економіка

НБУ оновив банкноту номіналом 20 гривень

Mind
17 липня о 05:20
Нову банкноту буде введено в обіг 25 вересня 2018 року Національний банк України (НБУ) презентував оновлену банкноту номіналом 20 гривень зразка 2018 року з оновленим дизайном та удосконаленою системою захисту.
Mind 17 липня о 05:20

Докладніше про подію

Нацбанк показав 20 гривень нового зразка

Обозреватель17 липня о 04:48
Показать все источники
Архівний сюжет (17 липня о 05:20)
Політика

New York Times: США почали першу кібероперацію проти Росії

Читайте такожРозвідка США заявила про спроби Росії, Китаю та Ірану втрутитися в проміжні вибори Видання зауважує, що американська операція здається досить поміркованою, якщо врахувати, наскільки складні і широкі кампанії поширення дезінформації в США організовує Росія.
Політика

США відкликають візи урядовців Саудівської Аравії, які причетні до смерті Хашоггі

"Візи 21 посадовця Саудівського Аравії, які причетні до вбивства Хашоггі, будуть відкликані, або вони стануть небажаними для відвідування США та отримання американської візи", - заявила речниця Держдепу Хізер Науерт.
Транспорт

Transdev заборонили тестувати безпілотні шкільні автобуси

У вересні американська компанія Transdev почала тестування безпілотного автобуса EasyMile EZ10.
Політика

Доктор военных наук назвал гарантированный способ уничтожения США

Сивков считает, что достаточно 40-50 таких боеголовок для тяжелых межбаллистических ракет, которые нанесут удар по критически важным по геофизическим данным зонам на территории США (Йеллоустоунский супервулкан, разломы тихоокеанского побережья).
Політика

Президент Боливии назвал США мировой угрозой из-за решения по ДРСМД

Соединенные Штаты являются угрозой для мира из-за намерения американского лидера Дональда Трампа покинуть Договор о ликвидации ракет средней и меньшей дальности (ДРСМД) и направить войска на границу с Мексикой.
Наука

У Музеї Біблії виявили підроблені експонати

Музей Біблії у Вашингтоні повідомив, що п’ять найцінніших його експонатів, які є частиною колекції сувоїв Мертвого моря, є підробленими.
Події

У США раритетний літак впав на автостраду

У США пілот врятувався після того, як його раритетний одномоторний літак AT-6 зазнав аварії та впав на автостраді Південної Каліфорнії.
Головне