Економіка

НБУ втретє відмовив білоруському банку у покупці «дочки» Сбербанку
Новое Время (НВ)
21 вересня о 07:04

Раніше в грудні 2017 року Парітетбанк вже подавав пакет документів в Нацбанк для придбання української "дочки" Сбербанку. Проте 19 березня 2018 року НБУ відмовив Парітетбанку в придбанні 100% акцій через невідповідність заявника вимогам законодавства України.
Новое Время (НВ)21 вересня о 07:04

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (21 вересня о 07:04)
Політика

Власти США задержали экс-замдиректора «Военторга» России

Как сообщает Associated Press, с 2010 по 2012 годы Тейф вывел $150 млн из России, получая откаты за госконтракты Министерства обороны.
Політика

Трамп собирается провести рождественские каникулы во Флориде

Президент США Дональд Трамп собирается отправиться в свое поместье Мар-а-Лаго во Флориде на рождественские праздники, предполагает газета The Palm Beach Post.
Політика

США перенесли дату повышения пошлин на товары из Китая

США согласились отложить на 90 дней поднятие пошлин на товары из Китая – с 1 января 2019 года. Китай согласился пойти на взаимные шаги.
Політика

Трамп наказав заплатити своїм коханкам за мовчання і знав, що це «неправильно» – екс-адвокат президента

Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії наказав своєму тодішньому адвокату Майклу Коену заплатити його коханкам за мовчання про зв’язки з ним, бо непокоївся, як це вплине на вибори у разі розголосу.
Політика

Апарат Білого дому очолить Мік Малвейні

Обов'язки глави апарату Білого дому після відставки нинішнього виконуватиме директор адміністративно-бюджетного управління адміністрації Мік Малвейні, повідомив у Twitter президент США Дональд Трамп.
Економіка