Транспорт

На благоустрій щойно відремонтованих парків Києва буде витрачено ще 57 млн грн
Главком
19 жовтня о 10:12

Комунальне підприємство «Київзеленбуд» проведе додаткові роботи з благоустрою в п’яти парках, де щойно завершилися капітальні ремонти. Загальний обсяг витрат складає 57 млн грн.
Главком19 жовтня о 10:12

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (19 жовтня о 10:12)
Політика

Посла Угорщини викликали до МЗС України через скандальну заяву Орбана

"16 листопада 2018 року до МЗС України було запрошено новопризначеного посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, якому було висловлено рішучий протест у зв'язку з останніми заявами прем’єр-міністра Угорщини В. Орбана та віце-прем’єр-міністра з питань національної політики Ж. Шем'єна щодо України", - йдеться у повідомленні.
Політика

Польська православна церква заборонила молитися з УПЦ КП і УАПЦ

Польська автокефальна православна церква заборонила своїм священикам вступати в літургійні та молитовні контакти зі священиками Української православної церкви Київського патріархату та Української автокефальної православної церкви.
Політика

Суд наказав Білому дому поновити акредитацію журналіста CNN

Федеральний суддя США в п'ятницю видав розпорядження для Білого дому поновити акредитацію для головного кореспондента CNN Джима Акости, яку він втратив через спроби добитися відповіді з боку президента Дональда Трампа.
Економіка

Санкції Заходу вдарили: Bloomberg оцінив втрати економіки Росії

Експерти Bloomberg підрахували, що через санкції західних країн економіка Росії із 2014 року не змогла вирости додатково на 6% ВВП.
Політика

У Британії призначили нового міністра з питань Brexit

У Великій Британії призначили нового міністра з питань Brexit - ним став молодший міністр з питань охорони здоров’я Стівен Барклі.
Київ