Політика

Онуфрій втратить титул митрополита Київського
АСН (Украина)
07 грудня о 09:58

Варфоломій також відзначив, що після виборів предстоятеля Української церкви Онуфрій не зможе еклізіологічно і канонічно носити титул митрополита Київського. Разом з цим він може бути кандидатом на пост глави УППЦ. Нагадаємо, Об'єднавчий собор відбудеться 15 грудня.
АСН (Украина)07 грудня о 09:58

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (07 грудня о 09:58)
Політика

У випадку воєнної загрози США не має достатньої кількості моряків, які увійдуть в екіпажі резервного флоту

Міністерство транспорту США заявило про потенційну нестачу цивільних моряків, які в разі виникнення військової загрози увійдуть в екіпажі резервного флоту Крім того, на міжнародному ринку вантажоперевезень відчутно скорочується число суден під прапором Сполучених Штатів, на яких американські моряки могли б підтримувати кваліфікацію.
Політика

У США екс-юриста Трампа засудили до трьох років в’язниці

Суддя Вільям Поул, відомий своїм жорстким ставленням до обвинувачених з середовища "білих комірців", засудив Коена до трьох років, а також призначив йому штраф.
Наука

Не перестарайтеся: з’ясувалася несподівана небезпека прибирання пилу

Виявилося, що ті спроби, що містили велику кількість триклозану, мали генетичні маркери стійкості до антибіотиків з подібним механізмом дії.
Політика

Помпео назвал Иран крупнейшей ракетной державой Ближнего Востока

Президент США Дональд Трамп раскритиковал сделку и вышел из нее, восстановив жесткие санкции в отношении энергетического, финансового и иных секторов экономики Ирана.
Політика

Дональд Трамп советуется с супругой при принятии решений

В ходе беседы с журналистом FOX NEWS Шоном Хэннити Меланья Трамп отметила, что ей было тяжело привыкнуть к вниманию, оказанное первой леди США.
Кіно

Названо номінантів на премію Гільдії кіноакторів США

Бредлі Купер - "Зірка народилася" Джон Девід Вашингтон - "Чорний клановець"
Політика

Посол США в ООН розповіла, як використовувала «непередбачуваність» Трампа у спілкуванні з дипломатами

Посол США в ООН Ніккі Гейлі, яка наприкінці року залишить посаду, в інтерв'ю каналу NBC розповіла, що використовувала непередбачуваність президента під час роботи.
Головне