Політика

Порошенко підписав закон про військове вітання «Слава Україні»
LB.ua
11 жовтня о 08:38

Нагадаємо, ще в лютому 2018 року Кабінет Міністрів запропонував ввести зміни в Стройовий статут, згідно з якими на вітання начальника або старшого за військовим званням "Слава Україні" всі військовослужбовці в строю або поза строєм повинні відповідати: "Героям слава".
LB.ua11 жовтня о 08:38

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (11 жовтня о 08:38)
Політика

Госдеп США назвав Північний потік-2 політичним інструментом

Помічник держсекретаря з питань енергоресурсів Френсіс Феннон заявив, що США виступають проти будівництва газопроводу "Північний потік - 2", так як вважають його політичним інструментом, а не комерційним проектом.
Політика

Російська шпигунка готова визнати провину

"Адвокати Бутіної та федеральні прокурори разом звернулися в понеділок до суду з проханням про те, щоб окружний суддя Таня С. Чуткан встановила час для відкликання Бутіною її попередньої заяви про невинуватість", - йдеться в публікації.
Політика

«Чорний список»: США запровадили санкції проти трьох посадовців КНДР

Офіс контролю за зовнішніми активами Міністерства фінансів США запровадив санкції проти трьох осіб у вищому державному керівництві КНДР у відповідь на продовження серйозних порушень прав людини режимом країни.
Політика

Конгресмен-демократ заявив про можливість слухань про імпічмент Трампа

Авторитетний американський конгресмен Джеррі Надлер заявив, що демократи в Палаті представників можуть порушити питання про проведення слухань про імпічмент президента Дональда Трампа Як повідомляє "Голос Америки", в ефірі CNN Надлер заявив, що американський лідер "оточив себе шахраями" і був частиною широкої "змови проти американського народу" з метою перемогти на виборах у 2016 році.
Політика

Дональд Трамп збільшив фінансування Пентагону

Президент США Дональд Трамп збільшив фінансування Пентагону наступного року - до семисот п'ятдесяти мільярдів доларів.
Головне