Політика

Президент Польши отменил ряд положений спорной судебной реформы
УНН
02:49

Президент Польши Анджей Дуда подписал поправки к закону о Верховном суде, изменяющие некоторые положения спорной судебной реформы. Об этом УНН сообщает со ссылкой на Польское радио.
УНН02:49

Докладніше про подію

Показать все источники
Автоматично опрацьовано 7150 джерел, оновлено о 06:50, Ашберн
Політика

В Генассамблее ООН приняли жесткую резолюцию по Крыму

Генеральная ассамблея ООН проголосовала за принятие резолюции «Проблема милитаризации Автономной Республики Крым и г. Севастополь (Украина), а также частей Черного и Азовского морей», инициированной Киевом в соавторстве с 40 государствами.
Політика

Заборону на ввезення російських товарів продовжили до 2020 року

20 грудня 2017 року Кабінет міністрів продовжив дію заборони на ввезення в Україну російських товарів до 31 грудня 2018 року.
Політика

Відповідальність за нищення пам’ятників героїв АТО передбачать у ККУ

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу та наругу над місцем поховання захисника суверенітету та територіальної цілісності України та деяких інших осіб».
Політика

Співробітникам Генпрокуратури підвищили оклади на 25%

Агентство "Українські новини" вказує, що своїм рішенням Кабмін вніс Генпрокуратуру до переліку державних органів, посадові оклади співробітників яких підвищуються на 25% в поточному році.
Політика

Ватикан визнав Православну церкву України

Ватикан визнав створення автокефальної церкви в Україні.
Політика

Кабмін виділив 2,5 млрд на будівництво метро на Виноградар

Кабмін направить 2,5 млрд грн на будівництво метро на Виноградар Про це на засіданні уряду заявив прем'єр - міністр Володимир Гройсман, повідомляє Еспресо.TV.
Політика

Россия упростила предоставление гражданства жителям Украины

В проекте закона говорится, что упрощенный порядок предоставления гражданства действует в отношении «соотечественников», проживающих в странах, в которых был изменен политический режим, происходят военные конфликты или они пребывают в сложной общественной, политической и экономической ситуации.
Політика

Корабель НАТО увійшов у Чорне море

Корабель НАТО HMS Echo увійшов в Чорне море з протоки Босфор для підтримки свободи навігації на підтримку України.
Політика

Затишшя на Донбасі: бойовики недорахувалися п’ятьох окупантів

Політика

«Укренерго» перепідпорядкували Мінфіну

Рішення прийняте на виконання Закону України "Про ринок електричної енергії", яким Кабміну доручено провести корпоратизацію підприємства, що здійснює диспетчерське управління об’єднаною енергосистемою України та передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.
Політика

У НАЗК порадили «Святому Миколаю» не спокушати чиновників подарунками

Національне агентство з питань протидії корупції напередодні Дня Святого Миколая попередило чиновників - якщо отримають на свято подарунок на суму від 1 921 грн, повинні будуть повернути його назад.
Політика

Воєнна розвідка зафіксувала значні зміни у структурі російських військ

Вадим Скібіцький зазначив, що "з 1 грудня цього року новостворені поблизу державного кордону російські військові з’єднання набули оперативної готовності і здатні виконувати завдання на території України", вказали у розвідці.
Політика

В США раскрыли тайну смерти бывшего начальника ГРУ РФ Сергуна

О скоропостижной смерти начальника ГРУ ВС РФ генерал-полковника Игоря Сергуна первой 4 января заявила пресс-служба Кремля.
Політика

Рада планирует изменить законы об обустройстве госграницы

За принятие законопроекта №8370 проголосовали 227 народных депутатов при минимально необходимых 226-ти, сообщает корреспондент Укринформа.
Політика

80 журналістів загинули в 2018 році – «Репортери без кордонів»

У 2018-му вбили 80 журналістів, 348 ув'язнили, а 60 взяли в заручники rsf.org Кількість журналістів, які загинули через роботу, зросла на 8% (до 80), зокрема на 15% зросло число загиблих професійних журналістів (з 55 у 2017 році до 63 цього року).
Події