Політика

Пентагон здійснив позаплановий політ над Україною
Газета.ua
06 грудня о 10:39

У четвер, 6 грудня, США провели позаплановий політ над Україною через ситуацію у Керченській протоці. Про це повідомили у прес-службі Пентагона.
Газета.ua06 грудня о 10:39

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (06 грудня о 10:39)
Політика

У США привітали створення Православної Церкви України

Як повідомляв УНН, за результатами Об’єднавчого собору в Києві під головуванням представника Вселенського патріархату 15 грудня було створено автокефальну помісну Православну Церкву України і затверджено статут нової церкви.
Події

У США суд зобов’язав браконьєра щомісяця переглядати мультфільм Бембі

Суспільство

Гигантские волны обрушились на Калифорнию: фото

Огромные волны обрушились на побережье Северной Калифорнии в США. Высота волн составила 50 футов, это 15 метров, сообщает Getty.
Наука

Хто живе довше – чоловіки чи жінки: несподівані результати дослідження

У всіх країнах світу, від найбідніших держав Африки і до найбагатших країн Європи, тривалість життя жінок стабільно залишається вище, ніж у чоловіків - 73 роки проти 68 років.
Політика

У США визнали, що вони не здатні протистояти гіперзвуковій зброї Росії

У березні голова Стратегічного командування ЗС США генерал Джон Хайт заявив, що Сполучені Штати не мають захисту від російського і китайського гіперзвукового зброї.
Політика

Речник Кремля: РФ не втручалась у вибори в США

Нагадаємо, 16 грудня американська газета The Washington Post повідомила про новий звіт, підготовлений для Комітету з розвідки Сенату США, у якому йшлося про масштабну кампанію з дезінформації, організовану Росією в період президентських виборів у США в 2016 році.
Головне