Політика

РПЦ розірве євхаристійне спілкування з Константинополем

Интерфакс-Украина
11 жовтня о 13:04
"Легалізація розколу (...)зумовить подальші дуже сумні кроки, які змушена буде зробити Російська православна церква, пов'язані з розривом євхаристійного спілкування та іншими рішеннями, які буде прийнято", - сказав отець Олександр у четвер увечері в ефірі одного з російських каналів.
Интерфакс-Украина11 жовтня о 13:04
із чого все почалося
Російська православна церква буде змушена розірвати євхаристійне спілкування з Константинопольським патріархатом після його рішення зняти анафему з глави УПЦ-КП Філарета (Денисенка), заявив прес-секретар патріарха Кирила священик Олександр Волков.
Интерфакс-Украина11 жовтня о 13:04

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (11 жовтня о 13:04)
Політика

Вселенський патріарх вперше відреагував на звинувачення від РПЦ

Вселенський патріарх Варфоломій вважає, що Російська православна церква рано чи пізно змириться з рішенням про надання автокефалії церкві України.
Суспільство

Хімічні викиди в Криму: окупанти запустили «Кримський титан»

В Армянську в суботу, 20 жовтня, почали запуск заводу "Кримський титан", на якому були зафіксовані хімічні викиди Про це 22 жовтня повідомила прес-служба Росприроднагляду.
Політика

Україна, Норвегія, Чорногорія та Албанія продовжили санкції проти РФ

Україна, Чорногорія, Албанія і Норвегія приєдналися до продовження санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації, введених через порушення територіальної цілісності України.
Політика

Чубаров назвав можливі варіанти нової назви Криму

Проект змін і доповнень до Конституції щодо Криму, який підготувала робоча група конституційної комісії України, містить варіанти нової назви Криму у складі держави.
Суспільство

Ураган Вілла в Тихому океані досяг максимальної категорії

Очікується, що ураган Вілла принесе з собою руйнівний штормовий вітер.
Київ