Політика

Порошенко відкликав свій законопроект про позбавлення громадянства

Телеканал новин 24
16 травня о 08:58
Президент України Петро Порошенко відкликав свій законопроект №8297, який передбачав припинення громадянства українців, які мають паспорти інших держав та беруть участь у виборах цих країн. Про це у Facebook повідомила представниця Центру інформації про права людини Альона Луньова.
Телеканал новин 2416 травня о 08:58

Докладніше про подію

Alyona Lunova | Facebook

www.facebook.com
Показать все источники
Архівний сюжет (16 травня о 08:58)
Політика

США бачать ефект санкцій і будуть збільшувати тиск на Росію – Волкер

"Ви побачите додаткові санкції кожен місяць-два або близько того, як ви бачили і досі", - сказав він і додав, що санкції впливають на Росію.
Події

Військовий вертоліт США впав на палубу авіаносця: є постраждалі

Вертоліт ВМС США у п'ятницю впав на палубу авіаносця Ronald Reagan, який здійснює штатні операції у Філіппінському морі.
Політика

Трамп пригрозив закрити кордон із Мексикою через «Марш мігрантів»

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий підняти збройні сили та закрити південний кордон країни через масовий "Марш мігрантів", який прямує із Гондурасу.
Політика

Китай попросив допомоги СОТ у вирішенні спору з США

У відомстві підкреслили, що консультації з представниками США в рамках механізму врегулювання суперечок СОТ не змогли вирішити проблеми Пекіна, спонукавши його попросити створити третейську групу.
Політика

Найбільше командування армії США вперше в історії очолила жінка

Найбільше з усіх командувань сухопутних військ Сполучених Штатів вперше в історії очолила жінка. Нею стала генерал-лейтенант Лаура Дж.
Головне