Кіно

Режиссер Сеитаблаев вошел в учебник истории Украины
Укрінформ
19 жовтня о 14:42

Лента "Чужая молитва" в августе 2017-го приняла участие в отборе на выдвижение фильма от Украины на юбилейную 90-ю кинопремию "Оскар" Американской академии кинематографических искусств и наук в категории "Лучший фильм на иностранном языке" [5]. Сейчас Сеитаблаев стал сорежиссером фильма "Номера" по сценарию Олега Сенцова.
Укрінформ19 жовтня о 14:42

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (19 жовтня о 14:42)
Політика

Прикрилися Держдепом: хакери Росії влаштували масову атаку в США

Зазначається, що шкідливі листи поширювалися від імені нібито фахівця з державних питань Держдепу США Сьюзан Стівенсон, повідомляє Reuters, посилаючись на дані експертів компаній CrowdStrike і FireEye Inc. У розсилці містилася вказівка завантажити документи від нібито офіційного представника Держдепу Хізер Нойєрт, яку президент США Дональд Трамп має намір зробити американським постпредом в ООН.
Суспільство

Лесные пожары в Калифорнии: Трамп прибыл в сгоревший город Парадайс

Президент США Дональд Трамп прилетел в город Парадайс - один из наиболее пострадавших в результате лесных пожаров в штате Калифорния.
Політика

Демократ признал победу республиканца на выборах губернатора Флориды

Демократ Эндрю Гиллум признал свое поражение на выборах губернатора штата Флорида и поздравил с победой своего соперника республиканца Рона Десантиса, передает Associated Press.
Наука

Ілон Маск показав тунель під Лос-Анджелесом

Засновник американських компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск показав відео остаточного етапу прокладання підземного тунелю під Лос-Анджелесом.
Політика

Клімкін: США чітко заявили, що Україна буде в НАТО

У спільній заяві Комісії стратегічного партнерства Україна-США йдеться, що «Сполучені Штати вітають прагнення України щодо вступу в НАТО, які були зафіксовані у Бухарестській декларації 2008 року, і розраховують одного дня привітати Україну у якості повноправного члена Альянсу».
Кіно