Політика

Шпигунський скандал: Росія звинуватила Австрію в погіршенні відносин
Европейская правда
09 листопада о 10:34

Кнайсль заявила, що в разі підтвердження підозр у шпигунстві російсько-австрійські відносини будуть серйозно обтяжені. Затриманий полковник австрійської армії, який з 1990-х років працював на російську військову розвідку ГРУ, зізнався у шпигунській діяльності проти Австрії на користь Росії.
Европейская правда09 листопада о 10:34

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (09 листопада о 10:34)
Суспільство

Посольство РФ выразило соболезнования в связи с пожарами в Калифорнии

Політика

Прикрилися Держдепом: хакери Росії влаштували масову атаку в США

Зазначається, що шкідливі листи поширювалися від імені нібито фахівця з державних питань Держдепу США Сьюзан Стівенсон, повідомляє Reuters, посилаючись на дані експертів компаній CrowdStrike і FireEye Inc. У розсилці містилася вказівка завантажити документи від нібито офіційного представника Держдепу Хізер Нойєрт, яку президент США Дональд Трамп має намір зробити американським постпредом в ООН.
Суспільство

Після пожеж повітря в Каліфорнії стало гіршим, ніж в Індії – BBC

17 листопада шериф округу Б'ютт у Північній Каліфорнії Корі Хоне заявив про те, що кількість загиблих унаслідок лісових пожеж зросла до 71 людини.
Політика

National Interest рассказал о серьезном кризисе в обороне США

Політика

Трамп получит полный доклад по убийству Хашукджи уже 20 ноября

Президент Соединенных Штатов Дональд Трамп заявил, что уже в ближайшие несколько дней ему будет предоставлен "очень полный доклад" по делу об убийстве саудовского журналиста Джамаля Хашукджи в генконсульстве Эр-Рияда в Стамбуле.
Наука

Ілон Маск показав тунель під Лос-Анджелесом

Суспільство

США відкривають «м’ясу з пробірки» шлях на ринок

Подальші забори тканин у тварин не потрібні - "м'ясо з пробірки" культивується за принципом йогуртових культур, як пояснює The New York Times.
Політика

Пенс прокоментував інформацію про недовіру з боку Трампа

Раніше видання The New York Times повідомило, що президент США Дональд Трамп не впевнений у своєму однопартійці та віце-президенті Майкові Пенсові.
Головне