Політика

Пентагон отзывает отправленных на границу с Мексикой военнослужащих
Зеркало недели
19 листопада о 22:54

По словам Бьюкенена, все военнослужащие, которых Дональд Трамп распорядился направить к американо-мексиканской границе до промежуточных выборов в Конгресс, будут дома уже к Рождеству (в США отмечается 25 декабря). План увеличения контингента до 15 тысяч военных решено отменить.
Зеркало недели19 листопада о 22:54

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (19 листопада о 22:54)
Політика

Журнал Time назвав Людину року 2018

Журнал Time назвав Людиною року убитого Джамаля Хашогджі та інших постраждалих від переслідувань у 2018 році журналістів.
Політика

Рейтинги Тимошенко і Порошенка впали

Згідно опитування у жовтні, Юлія Тимошенко мала 21% голосів респондентів, Володимир Зеленський - 11%, Петро Порошенко та Анатолій Гриценко - 10%.
Політика

«Корочку» Штазі на ім’я Путіна випадково знайшли в Німеччині

"Знайдені документи підтверджують: колишній офіцер КДБ і нинішній глава Кремля Володимир Путін до падіння Берлінської стіни був також співробітником сумнозвісного міністерства держбезпеки НДР", - заявляють журналісти.
Політика

Колишній капітан отримав у Росії 14 років за «шпигунство для України»

Російський суд в Ростові-на-Дону засудив до 14 років позбавлення волі колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту РФ Леоніда Пархоменка за обвинуваченням у державній зраді.
Політика

CБУ підтвердила громадянство РФ у родичів розвідника Семочка

Контррозвідка підтвердила, що дружина та дочка першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка мають російське громадянство.
США