Політика

США розірвуть договір з Росією про ліквідацію ракет – NYT
TCH.ua
20 жовтня о 11:49

У адміністрації президента США не прокоментували це повідомлення. Як повідомлялось, Вашингтон вважає, що заяви президента РФ Володимира Путіна про розробки новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої та малої дальності (РСМД).
TCH.ua20 жовтня о 11:49

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (20 жовтня о 11:49)
Політика

Посла Угорщини викликали до МЗС України через скандальну заяву Орбана

"16 листопада 2018 року до МЗС України було запрошено новопризначеного посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, якому був висловлений рішучий протест у зв’язку з останніми заявами прем’єр-міністра Угорщини В.Орбана та віце-прем’єр-міністра з питань національної політики Ж.Шем'єна щодо України", - йдеться у повідомленні.
Політика

Суд обязал Белый дом восстановить аккредитацию журналиста CNN

Федеральный судья США Тимоти Келли 16 ноября постановил, что Белый дом обязан восстановить аккредитацию корреспонденту CNN Джиму Акоста, которой его лишили из-за попытки добиться ответа со стороны президента Дональда Трампа.
Політика

Польские православные отреклось от Украины

Політика

В Британии назначили нового министра по Brexit

Напомним, что 15 ноября британский министр по вопросам Brexit, член Консервативной партии Доминик Рааб объявил о своей отставке.
Економіка

Bloomberg оценил потери экономики РФ от санкций Запада

Эксперты Bloomberg полагают, что из-за санкций западных стран экономика РФ с 2014 года не смогла вырасти дополнительно на 6% ВВП.
США