Політика

Саудівське посольство в США скасувало захід через справу Хашкаджі
УНН
15 жовтня о 20:32

Урочисті заходи були заплановані на четвер. У газеті вважають, що вони були скасовані через можливу небажану уваги з боку протестуючих, а також через ризик спровокувати скандал в разі відмови чиновників США відвідати захід.
УНН15 жовтня о 20:32

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (15 жовтня о 20:32)
Політика

Посла Угорщини викликали до МЗС України через скандальну заяву Орбана

"16 листопада 2018 року до МЗС України було запрошено новопризначеного посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто, якому був висловлений рішучий протест у зв’язку з останніми заявами прем’єр-міністра Угорщини В.Орбана та віце-прем’єр-міністра з питань національної політики Ж.Шем'єна щодо України", - йдеться у повідомленні.
Політика

Журналісту CNN, якого Білий дім позбавив акредитації, суд її відновив

Суд зобов'язав адміністрацію президента США повернути перепустку у Білий дім журналістові CNN Джиму Акості, якого позбавили акредитації після суперечки з Трампом.
Політика

Польська православна церква заборонила молитися з УПЦ КП і УАПЦ

Польська автокефальна православна церква заборонила своїм священикам вступати в літургійні та молитовні контакти зі священиками Української православної церкви Київського патріархату та Української автокефальної православної церкви.
Політика

У Британії призначили нового міністра з питань Brexit

У Великій Британії призначили нового міністра з питань Brexit - ним став молодший міністр з питань охорони здоров’я Стівен Барклі.
Економіка

Санкції та низькі ціни на нафту «вкрали» в Росії 10% зростання ВВП

За підсумками 2018-го, за прогнозами уряду РФ, російська економіка зросте всього на 1,8%. Тим часом міжнародне рейтингове агентство S&P вважає, що проти Росії й надалі застосовуватимуть санкції, проте вони будуть точковими - спрямованими проти окремих фізосіб, компаній та банків.
США