Здоров’я

Супрун розповіла, як поліпшити ефект від кави

Європейське відомство з безпеки харчових продуктів 2015 року офіційно рекомендувало вживати не більш ніж 400 мг кофеїну на день і не перевищувати дозу 200 мг за один раз. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Фейсбуці.
LB.ua23 травня о 08:55

Докладніше про подію

Усі джерела — 9
Архівний сюжет (23 травня о 08:55)
Політика

Конгресмени США відклали голосування по імміграційному законопроекту на наступний тиждень

Керівництву республіканців у Палаті представників Конгресу США не вдалося домогтися прийняття у четвер хоча б одного з двох запропонованих імміграційних законопроектів.
Суспільство

У США вперше скоротилась частка білошкірого населення - дані перепису

Середній вік мешканця США зріс до 38 років, що, на думку оглядачів, віддзеркалює той факт, що покоління «бебібумерів» та «мілленіалів» старішають, але при цьому ці групи народжують менше дітей, ніж раніше.
Політика

США створюють «болюче» середовище для торгівлі, яке, зрештою, принесе покращення – міністр торгівлі Росс

Міністр торгівлі США Вілбур Росс заявив в четвер, що Сполучені Штати мають ускладнити можливість для торгових партнерів утримувати високі торгові бар’єри задля того, щоб досягти кінцевої мети Дональда Трампа зниження бар’єрів і встановлення рівних правил гри.
Політика

Пентагон погодився розмістити 20 тисяч дітей мігрантів на військових базах США

Міністерство оборони США погодилося розмістити на території американських військових баз 20 тисяч дітей, які були затримані при спробі незаконно перетнути кордон з Мексикою.
Політика

Набули чинності нові мита Євросоюзу на імпорт зі США

У ніч на 22 червня набули чинності мита ЄС на американські товари у відповідь на рішення президента США Дональда Трампа ввести тарифи на сталь і алюміній.
Головне