Політика

Трамп призначить новим постпредом США в ООН Гізер Нойєрт
Espreso TV
07 грудня о 02:07

Нойєрт отримала сильну підтримку державного секретаря США Майка Помпео. Як зазначає видання, вона тісно пов'язана з дочкою американського президента Іванкою Трамп і її чоловіком Джаредом Кушнером.
Espreso TV07 грудня о 02:07

Докладніше про подію

Трамп вирішив призначити Нойєрт новим послом США в ООН - ЗМІ

Інформагентство МЕДІАСТАР06 грудня о 21:08
Показать все источники
Архівний сюжет (07 грудня о 02:07)
Політика

У випадку воєнної загрози США не має достатньої кількості моряків, які увійдуть в екіпажі резервного флоту

Міністерство транспорту США заявило про потенційну нестачу цивільних моряків, які в разі виникнення військової загрози увійдуть в екіпажі резервного флоту Крім того, на міжнародному ринку вантажоперевезень відчутно скорочується число суден під прапором Сполучених Штатів, на яких американські моряки могли б підтримувати кваліфікацію.
Політика

Екс-адвоката Трампа Майкла Коена засудили до трьох років ув’язнення

Зазначається, що М.Коена засудили до трьох років в'язниці за серію злочинів, які він скоїв під час роботи на Дональда Трампа, зокрема за фінансові порушення під час президентської кампанії та виплату відступних двом жінкам, які стверджували, що вони малий інтимні зв'язки з нинішнім президентом США.
Наука

Не перестарайтеся: з’ясувалася несподівана небезпека прибирання пилу

Виявилося, що ті спроби, що містили велику кількість триклозану, мали генетичні маркери стійкості до антибіотиків з подібним механізмом дії.
Політика

США стануть на заваді росту впливу Китаю і Росії у Африці, - Болтон

Сполучені Штати мають намір протистояти зростаючому економічному і політичному впливу Китаю і Росії в Африці Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон, повідомляє Reuters.
Політика

Мелания Трамп рассказала, как ее муж принимает ответственные решения

Первая леди Соединенных Штатов Америки Мелания Трамп поделилась с общественностью информацией о том, как ее муж – американский президент - принимает ответственные решения.
Гаджети

Обійти опонента. Apple робить власний модем, щоб конкурувати з Qualcomm

Нещодавній аналіз від компанії Ookla показав, що Snapdragon 845 компанії Qualcomm пропонує значно кращі швидкості, ніж пристрої з модемами Intel.
Головне