Транспорт

У Києві 13 жовтня перекриють рух вулицею Володимирською
112.ua
11 жовтня о 10:09

У Києві у зв'язку з проведенням патріотично-просвітницького заходу, присвяченого Дню захисника України, 13 жовтня перекриють рух вулицею Володимирською. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
112.ua11 жовтня о 10:09

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (11 жовтня о 10:09)
Політика

СБУ закликала віруючих не стати гарматним м’ясом

Служба безпеки України закликала українських вірян не піддаватись на російські провокації та дати можливість створити незалежну українську церкву.
Політика

НАТО забезпечить Україну обладнанням для захищеного зв’язку

"НАТО надає Україні сильну політичну та практичну підтримку, в тому числі близько 40 мільйонів євро для цільових фондів НАТО-Україна", - зазначив Столтенберг.
Політика

«Україна готує стрімкий наступ»: у МЗС РФ зробили гучну заяву

"Згідно із наявною інформацією, у найближчі дні Київ має намір влаштувати збройну провокацію на лінії зіткнення із метою, щоб, скориставшись введенням, в тому числі в Донецькій і Луганській областях, режимом воєнного стану, організувати стрімкий наступ на Маріупольському напрямку з метою захоплення території Приазов'я і виходу на кордон із Росією", — сказала Захарова, передає ТАСС.
Політика

"На дрова перейдуть?" Росія цинічно висміяла резолюцію про "Північний потік-2"

У Росії назвали божевіллям резолюцію Європарламенту із закликом зупинити реалізацію проекту газопроводу в обхід України "Північний потік-2".
Політика

Окупанти в Донецькій області передали Україні ув’язнених: фото

На вільну територію України з тимчасово окупованої частини Донецької області передано 13 засуджених.
Київ