Культура

У Києві помітили актора, який є в базі «Миротворця»

Главком
10 серпня о 10:33
У Києві помітили російського актора Микиту Панфілова, який фігурує у базі сайту «Миротворець». Як повідомила жителька Києва Катерина Котлярова, Панфілов перебуває у Києві на зйомках нового сезону серіалу «Пес». Зйомки проходять житловому масиві «Відрадний».
Главком10 серпня о 10:33

Докладніше про подію

Усі джерела — 5
Архівний сюжет (10 серпня о 10:33)
Політика

Знищить міст і переправу: в Україні випробували «вбивцю» флоту РФ

Випробування крилатої ракети Олександр Турчинов / Twitter Він наголосив, що за допомогою крилатих ракет можна також знищити військові та інфраструктурні об'єкти, зокрема, "стратегічні мости і поромні переправи".
Суспільство

Наді Львовом пройшла потужна злива, зупинено рух електротранспорту

Потужна злива пройшла у п'ятницю після обіду у Львові, внаслідок чого затоплено кілька вулиць у центрі міста.
Музика

Помер відомий поет, автор пісень Микола Зінов’єв

На 74 році життя помер відомий поет, автор пісень Микола Зінов'єв. Починаючи з вісімдесятих, він написав слова двохсот композицій.
Політика

Бойовики ДНР змусили журналіста Асєєва зізнатися у шпигунстві

Російська пропаганда розповсюдила так зване зізнання у шпигунстві українського журналіста Станіслава Асєєва, якого бойовики на Донбасі утримують у полоні Бойовики Донбасу змусили українського журналіста Станіслава Асєєва зізнатися у шпигунстві.
Політика

Путін приїде на весілля глави австрійського МЗС із козачим хором – ЗМІ

Ансамбль донських козаків, який приїде разом із президентом РФ Володимиром Путіним на весілля до міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, заспіває на урочистій церемонії одруження, повідомляє австрійське видання OÖNachrichten.18 серпня президент РФ Володимир Путін приїде на весілля до міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль разом із хором донських козаків.
Київ