Транспорт

У Києві розробили нові правила паркування
iPress.ua
13 листопада о 14:26

Як повідомили у прес-службі Київської міської ради, зокрема передбачається, що на спеціальних майданчиках для паркування будуть автоматичні в'їзні та виїзні термінали.
iPress.ua13 листопада о 14:26

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (13 листопада о 14:26)
Політика

Оголошено «Людину року» за версією журналу Time

У номінації "Людина року" за версією журналу Time перемогли кілька журналістів, які ризикують через свої професійні обов’язки.
Політика

Рейтинги Тимошенко і Порошенка впали

Згідно опитування у жовтні, Юлія Тимошенко мала 21% голосів респондентів, Володимир Зеленський - 11%, Петро Порошенко та Анатолій Гриценко - 10%.
Політика

«Корочку» Штазі на ім’я Путіна випадково знайшли в Німеччині

"Знайдені документи підтверджують: колишній офіцер КДБ і нинішній глава Кремля Володимир Путін до падіння Берлінської стіни був також співробітником сумнозвісного міністерства держбезпеки НДР", - заявляють журналісти.
Політика

Колишній капітан отримав у Росії 14 років за «шпигунство для України»

Російський суд в Ростові-на-Дону засудив до 14 років позбавлення волі колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту РФ Леоніда Пархоменка за обвинуваченням у державній зраді.
Політика

CБУ підтвердила російське громадянство родичів Семочка

Контррозвідка Служби безпеки України підтвердила, що дружина та дочка першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка мають російське громадянство, йдеться в рішенні Шевченківського райсуду Києва.
Київ