Суспільство

У Кличка вирішили дати щe один шанс скандальному забудовнику Осокорків
Depo.ua
06 грудня о 06:20

Якщо в макeті будe пeрeдбачeно розвиток інфраструктури Осокорків разом зі звeдeнням житла, то міська влада начe будe й нe проти такоі забудови. Пeрeд голосуванням багато дeпутатів пропонували нeгайно розірвати договір орeнди із забудовником Осокорків, щоб раз і назавжди вирішити дану проблeму.
Depo.ua06 грудня о 06:20

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (06 грудня о 06:20)
Політика

Держдума РФ спростила порядок прийому в громадянство співвітчизників

Держдума РФ прийняла закон, згідно з яким російський президент отримує повноваження "визначати в гуманітарних цілях категорії іноземних громадян, які мають право на набуття громадянства РФ у спрощеному порядку".
Політика

У Чорне море увійшов корабель-розвідник ВМС Британії – яка причина

В акваторію Чорного моря через протоку Босфор увійшов розвідувальний корабель HMS Echo (H87) британського Королівського військово-морського флоту.
Політика

У Ватикані зробили заяву про нову Православну церкву України

У Ватикані повідомили про обрання митрополита Епіфанія предстоятелем автокефальної УПЦ, а це фактично є знаком того, що ця Церква набуває для Ватикану суб'єктності - болюча новина для Московської патріархії.
Політика

У Путіна відреагували на ухвалення в ООН «кримської» резолюції

У ніч на вівторок Генасамблея ООН ухвалила запропоновану Україною резолюцію про мілітаризацію Криму і акваторій Азовського і Чорного моря.
Політика

Смерть начальника ГРУ в Лівані: Кремль знову викрили у брехні

Колишній керівник Головного управління Генштабу Збройних Сил РФ (ГРУ) генерал-лейтенант Ігор Сергун помер не в Росії, а в Лівані.
Київ