Технології

У США розробили додаток для смартфона, який діагностує серцевий напад
Новое Время (НВ)
12 листопада о 05:52

Додаток на смартфоні виявився майже настільки ж точним, як і звичайні інструменти діагностики, пише New Atlas. Наразі система AliveCor фокусується на виявленні дуже специфічної і смертельної форми серцевого нападу, що має назву інфаркт міокарда ST (STEMI).
Новое Время (НВ)12 листопада о 05:52

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (12 листопада о 05:52)
Політика

Бойовики ДНР назвали дату наступу ЗСУ: опубліковано карту

Як повідомляв "Апостроф", 9 грудня українські військовослужбовці на Донбасі ліквідували двох бойовиків і ще чотирьох - поранили.
Політика

Тереза Мей скасувала засідання, яке вирішує долю Brexit

Стало відомо про скасування прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей парламентського голосування щодо угоди умов Brexit.
Політика

Україна розірвала дружбу з Росією: з’явилася лицемірна реакція Кремля

Підписаний президентом України Петром Порошенком закон про припинення дії Договору про дружбу з Росією нібито зашкодить українцям.
Політика

Митрополит, якого не випустили з ОРДО, написав листа генералу СБУ

Митрополит Донецький і Маріупольский Іларіон написав листа-прохання голові Донецької військово-цивільної державної обласної адміністрації Олександру Куцю, щоб той допоміг йому з перетином лінії розмежування.
Політика

Філарет висловив незгоду з Константинополем через Об’єднавчий собор

Глава УПЦ КП патріархат Філарет за кілька днів до відкриття Об'єднавчого собору заявив, що в УПЦ КП не згодні з процедурою проведення Об'єднавчого собору, яку встановив Вселенський патріарх Варфоломій.
США