Політика

У США заарештували порноакторку, яка подала до суду на Трампа

Як повідомив адвокат Кліффорд Майкл Авенатті, його клієнтку заарештували під час виступу в стрип-клубі. Just rcvd word that my client @StormyDaniels was arrested in Columbus Ohio whole performing the same act she has performed across the nation at nearly a hundred strip clubs.
Новое Время (НВ)12 липня о 04:29

Докладніше про подію

Усі джерела — 1
Архівний сюжет (12 липня о 04:29)
Політика

Глава ФБР назвав Росію найагресивнішим опонентом США

Директор Федерального бюро розслідувань Крістофер Рей в ефірі телеканалу NBC у рамках форуму з питань безпеки в Аспені (штат Колорадо) заявив, Росія робила спроби втручання в американські вибори 2016 року і зараз агресивніше інших країн продовжує операції із метою посіяти розбрат в Сполучених Штатах, інформує УНН.
Політика

США приструнить «Північний потік 2» і всіх, хто з ним пов’язаний

Джон Барассо, американський сенатор-республіканець, вніс на розгляд верхньої палати Конгресу США проект закону ESCAPE щодо застосування санкцій проти партнерів "Північного потоку – 2", а також сприяння газопостачання США союзникам по НАТО в Європі.
Політика

Дипломатам зі Росії дозволили відвідати заарештовану в США Марію Бутіну

Співробітники посольства Росії у США в сьогодні відвідають росіянку Марію Бутіну, заарештовану в Вашингтоні за звинуваченням у зв’язках зі російською розвідкою.
Політика

Демократи США закликали заслухати звіт перекладача Трампа

Мовляв, він може допомогти визначити, якою саме інформацією поділився Трамп з Путіним і що йому пообіцяв - від імені Америки.
Політика

Наслідки від нових мит США на авто будуть катастрофічними – представниця Єврокомісії

В Єврокомісії попередили, що рішення Дональда Трампа про подовження його торговельної війни та введення мит на імпортні автомобілі матиме "катастрофічний" економічний ефект.
Головне