Економіка

Омских предпринимателей повезут в Пекин

Коммерческие Вести
учора о 04:38
Бизнес-миссия омичей намечена на 15 октября.С 15 по 19 октября для омских предпринимателей Центр поддержки экспорта организует бизнес-миссию в Китай, город Пекин. Деловая поездка должна укрепить сотрудничество между Омском и Китаем.
Коммерческие Вестиучора о 04:38
Фінанси

Попит перевищує пропозицію: НБУ пояснив подорожчання валюти

Подорожчання іноземних валют, яке відбулося цього тижня, пояснюється перевищенням попиту на неї над пропозицією через сезонні, ситуативні та психологічні чинники.
Економіка

Президент підписав закон для виплати боргів із зарплати шахтарям

Президент Петро Порошенко підписав закон, який зокрема спрямований на погашення заборгованості із виплати зарплати шахтарям.
Економіка

Неочікувано: скандальну формулу "Роттердам+" планують скасувати

Представники комісії заявили, що необхідно впорядкувати нормативну базу діяльності на ринку електричної енергії України та забезпечити своєчасну підготовку учасників ринку електричної енергії країни до роботи нового ринку.
Енергетика

У вересні ціна на газ для промспоживачів зросте на 4,6%

Нагадаємо, у липні 2018 року максимальна ціна газу, за якою непобутові споживачі (не пільговики) купували газ, становила 12,5 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).
Економіка

Продано перший лот в рамках малої приватизації

Загальна площа об’єкта — 947,8 кв. м. Як зазначив перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов, з початку заведння перших об’єктів малої приватизації в систему минуло менше місяця, при цьому оголошено вже більше 200 аукціонів.
Економіка

Зарплату у понад 10 тисяч гривень отримують 27% працюючих українців

Кількість українців зарплата яких перевищила 10 тис. грн досягла 26,8%. У 2017 році цей показник становив 17%.
Фінанси

Інформацію про злісних боржників по кредитах передали до НБУ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав до Кредитного реєстру НБУ інформацію про кредитні операції боржників банків, сума боргів яких дорівнює або перевищує 100 мінімальних зарплат,тобто 372,3 тис. гривень, передає УНН з посиланням на повідомлення ФГВФО.
Фінанси

К закрытию торгов на межбанке цены на доллар снизились

Сегодня на межбанковском валютном рынке Украины торги по доллару США открылись следующими котировками – 27,8000/27,9500, к 12:00 сузился спрэд 27,9000/27,9300.
Економіка

Ціна на електроенергію для населення зросте у 2-3 рази

За розрахунком фахівців інституту, тариф для населення зросте у 2-3 рази.
Енергетика

Укртрансгаз перейшов до нового виду закупівель газу

На останніх аукціонах розміри лотів становили від 134 млн куб. м до 216,9 млн куб. м. Укртрансгаз використовує природний газ в своїх виробничо-технологічних процесах, в першу чергу, для забезпечення транзиту газу до країн ЄС і його транспортування українським споживачам, а також для послуги балансування.
Економіка

Валютна криза в Туреччині матиме обмежений вплив на Україну

Україна слабо інтегрована у світовий фінансовий ринок, відповідно, напружена економічна ситуація в Туреччині і на світовому ринку особливо не вплине на національну економіку, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник глави Національного банку України (НБУ) Олег Чурій.
Економіка

Приватбанк запровадив для бізнесу нові правила оформлення лізингу

Приватбанк запровадив для українського бізнесу нову технологію оформлення лізингу на придбання комерційних авто, обладнання чи сільськогосподарської техніки, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу банку.
Енергетика

Кияни заборгували за електрику майже 1 млрд гривень

Найбільшим боржником називають ПАТ АК "Київодоканал", який з початку 2018 року збільшив заборгованість з 104 млн грн до 290 млн грн. Сумарно борги юридичних осіб склали 472 млн грн, а борги населення - 400 млн грн. Загальний борг споживачів за використану електроенергію, станом на 1 липня 2018 року, складає 29,2 млрд грн. Причому, за перше півріччя 2018 року борг зріс ще 1,4 млрд. грн (5%).
Економіка

В Україні уклали найбільшу металургійну угоду: що це змінить

Найбільша металургійна компанія країни група "Метінвест" викупила чверть шахтоуправління "Покровське".
Фінанси

Нацбанк пока не планирует вводить ограничения на валютном рынке

В Украине дешевеет гривня / фото УНИАН Введение административных ограничений на валютном рынке пока не является адекватной реакцией на текущие тенденции, считают в Национальном банке Украины.
Економіка

МОЗ України пропонує дозволити медзакладам закуповувати виготовлені в аптечних умовах препарати

Нині препарати, які виготовляють в умовах аптек за рецептом лікаря або на замовлення лікувально-профілактичного закладу, відповідно до наказу №333 медзаклади не можуть закуповувати за бюджетні кошти, оскільки вони не підлягають реєстрації в Україні.
Фінанси

Курс гривні продовжує падати

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 22 копійки, встановивши його на 20 серпня на рівні 27,89 гривні, - Економічна правда.
США