Політика

У другому турі: Гриценку передрекли перемогу на виборах президента

Екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко став одним із лідерів електоральних думок в Україні. Зокрема на президентських виборах за нього готові голосувати 6% українців, про що свідчать результати опитування, яке провела GfK Ukraine у липні 2018 року.
Обозреватель12 липня о 10:30

Докладніше про подію

Усі джерела — 8
Архівний сюжет (12 липня о 10:30)
Політика

Глава ФБР назвав Росію найагресивнішим опонентом США

Директор Федерального бюро розслідувань Крістофер Рей в ефірі телеканалу NBC у рамках форуму з питань безпеки в Аспені (штат Колорадо) заявив, Росія робила спроби втручання в американські вибори 2016 року і зараз агресивніше інших країн продовжує операції із метою посіяти розбрат в Сполучених Штатах, інформує УНН.
Політика

США приструнить «Північний потік 2» і всіх, хто з ним пов’язаний

Джон Барассо, американський сенатор-республіканець, вніс на розгляд верхньої палати Конгресу США проект закону ESCAPE щодо застосування санкцій проти партнерів "Північного потоку – 2", а також сприяння газопостачання США союзникам по НАТО в Європі.
Політика

Дипломатам зі Росії дозволили відвідати заарештовану в США Марію Бутіну

Співробітники посольства Росії у США в сьогодні відвідають росіянку Марію Бутіну, заарештовану в Вашингтоні за звинуваченням у зв’язках зі російською розвідкою.
Політика

Демократи США закликали заслухати звіт перекладача Трампа

Мовляв, він може допомогти визначити, якою саме інформацією поділився Трамп з Путіним і що йому пообіцяв - від імені Америки.
Політика

Наслідки від нових мит США на авто будуть катастрофічними – представниця Єврокомісії

В Єврокомісії попередили, що рішення Дональда Трампа про подовження його торговельної війни та введення мит на імпортні автомобілі матиме "катастрофічний" економічний ефект.
Головне