Політика

Україна подала в ЄСПЛ позов проти РФ щодо політв’язнів – Мін’юст
Gordonua.com
10 серпня о 13:57

Заява України в Європейський суд із прав людини проти РФ стосується порушення прав 71 українського політв'язня, повідомив заступник міністра юстиції України, уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина. Україна подала позов до Європейського суду з прав людини щодо українських політв'язнів.
Gordonua.com10 серпня о 13:57

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (10 серпня о 13:57)
Події

Хатіко нашого часу: пес місяць чекав хазяйку серед руїн

Події

22-річний інженер Google помер на робочому місці

Увечері 7 грудня в офісі компанії Google, який знаходиться в Нью-Йорку, був знайдений мертвим 22-річний інженер програмного забезпечення Скотт Крульчик.
Авто

Porsche отзывает в США машины из-за проблем с креплениями для лыж

Немецкая автомобилестроительная компания Porsche отзывает в США транспортные средства моделей Macan и Cayenne из-за проблем с креплениями для лыж.
Авто

Electrify America відкрила першу надшвидку зарядну станцію

Electrify America, дочірня компанія Volkswagen, відкрила в Сан-Франциско (штат Каліфорнія, США) найпотужнішу в світі станцію для зарядки електромобілів.
Політика

США собираются модернизировать ядерную боеголовку W78

В американском Национальном управлении ядерной безопасности (НУЯБ) планируют возобновить программу модернизации термоядерной боеголовки W78.
Космос

У США скасували запуск ракети з секретним супутником

Американська компанія United Launch Alliance (ULA) відклала запуск ракети-носія Delta IV Heavy з секретним супутником Національного управління військово-космічної розвідки (НУВКР) США.
Єдиноборства

Як росіянин, який готував Ломаченка до титульного бою, ледь не зганьбився в Нью-Йорку (ВІДЕО)

Беспутін відправив суперника в нокдаун у першому і восьмому раунді, і успішно захистив приналежний йому титул USBA в напівсередній вазі.
Головне