Події

У США в лікарні пролунав вибух: 1 людина загинула, 3 поранені

Під час вибуху в медичному закладі Каліфорнії, США загинула жінка, а також троє осіб отримали поранення. Про це повідомляє CNN, передають Українські Новини.
Украинские Новости16 травня о 02:10

Докладніше про подію

Усі джерела — 2
Архівний сюжет (16 травня о 02:10)
Політика

Турецька ліра знову слабне через погрози нових санкцій США

Президент США Дональд Трамп у Twitter Брансона вже понад два роки утримують у Туреччині через звинувачення про зв’язки з політичними рухами, зокрема з тим, на який президент Реджеп Таїп Ердоган покладає відповідальність за невдалий військовий переворот 2016 року.
Фінанси

«Деньги текут рекой»: Трамп заявил о небывалом укреплении доллара

Президент США Дональд Трамп заявил, что американская экономика находится в самом лучшем состоянии, чем когда бы то ни было благодаря небывалому укреплению национальной валюты.
Політика

350 американських видань закликали Трампа поважати свободу преси

За ініціативою газети Boston Globe загальнонаціональні та місцеві газети США опублікували редакційні статті, у яких вимагають, щоб президент Дональд Трамп припинив нападати на ЗМІ.16 серпня 350 американських видань опублікували редакційні колонки, у яких вимагають, щоб президент Дональд Трамп припинив війну проти преси.
Політика

В Пентагоне считают, что Китай отрабатывает удары по США

В документе сообщается, что Китай за три года расширил надводные операции своих бомбардировщиков, получая опыт на сложных морских участках, и, вероятно, отрабатывает удары по США и их союзникам.
Політика

США перенесли запланированный на ноябрь военный парад

Одним из последних стал парад 1991 года, который распорядился провести тогдашний президент Джордж Буш-старший в честь успешного завершения военной операции в Персидском заливе.
У світі