Наука

В Україні створили біопакети, що можуть повністю замінити пластик
Соцпортал
21 вересня о 11:00

Ось, наприклад, дослідники з Сумського аграрного університету презентували біопакети власного виробництва, повідомляє Соцпортал з посиланням на Tokar.ua Пакети під назвою «Фудбіопак» створили з полісахаридів. Це органічні речовини, що є у водоростях або наземних рослинах.
Соцпортал21 вересня о 11:00

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (21 вересня о 11:00)
Політика

Власти США задержали экс-замдиректора «Военторга» России

Как сообщает Associated Press, с 2010 по 2012 годы Тейф вывел $150 млн из России, получая откаты за госконтракты Министерства обороны.
Політика

Трамп призначив третього за два роки главу адміністрації Білого дому

Мік Малвейні 51-річний Малвейні, відомий консерватор та колишній конгресмен, стане третьою людиною за два роки на чолі президентської адміністрації.
Політика

Трамп собирается провести рождественские каникулы во Флориде

Президент США Дональд Трамп собирается отправиться в свое поместье Мар-а-Лаго во Флориде на рождественские праздники, предполагает газета The Palm Beach Post.
Політика

США перенесли дату повышения пошлин на товары из Китая

США согласились отложить на 90 дней поднятие пошлин на товары из Китая – с 1 января 2019 года. Китай согласился пойти на взаимные шаги.
Політика

Трамп наказав заплатити своїм коханкам за мовчання і знав, що це «неправильно» – екс-адвокат президента

Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії наказав своєму тодішньому адвокату Майклу Коену заплатити його коханкам за мовчання про зв’язки з ним, бо непокоївся, як це вплине на вибори у разі розголосу.
Наука