Події

Вертолітний майданчик Януковича віддали комунальному підприємству
Espreso TV
11 жовтня о 06:32

Арештований конгресно-виставковий центр "Парковий", відомий як "гелікоптерний майданчик Януковича", віддали в управління столичному комунальному підприємству Про це заявив начальник управління Нацагентства з розшуку та менеджменту активів Віталій Різник, повідомляє "Українська правда".
Espreso TV11 жовтня о 06:32
із чого все почалося
Арештований конгресно-виставковий центр "Парковий", який називають "вертолітним майданчиком Януковича", віддали в управління столичному комунальному підприємству. Про це "Українській правді" повідомив начальник управління Нацагентства з розшуку та менеджменту активів Віталій Різник.
Украинская правда11 жовтня о 05:15

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (11 жовтня о 06:32)
Політика

У Софії Київський почався Об’єднавчий собор

Події

«Жовті жилети» знову протестують у Франції: поліція затримала 25 людей

Протести "жовтих жилетів", що відбулися 8 грудня, заподіяли столиці Франції більше шкоди, ніж виступи за тиждень до цього.
Політика

Євросоюз запросив Україну і РФ на переговори щодо газу

«Запросив до Брюсселя представників України і Росії для проведення наступного раунду тристоронніх переговорів щодо газу на політичному рівні, які повинні відбутися в січні наступного року», - написав Марош Шефчович.
Політика

Ще один український капітан відмовився визнавати свою провину

Командир українського бронекатера "Нікополь" Богдан Небилиця, затриманий російськими військовими біля Керченської протоки 25 листопада, відмовився визнавати свою провину і назвав себе військовополоненим.
Політика

Австралія визнала Західний Єрусалим столицею Ізраїлю

Австралія визнала Західний Єрусалим столицею Ізраїлю, але посольство поки не переносить.
Київ