Події

Виновными в убийстве россиянина в США признали еще двоих
Взгляд.ру
20 листопада о 01:35

В США суд признал виновными в убийстве двух школьников, включая гражданина России Артема Зиберова, еще двух человек, сообщил прокурор округа Монтгомери (штат Мэриленд) Джон Маккарти. Виновными были признаны Рони Галисия и Эдгар Гарсия-Гаона, приговор им огласят 22 января.
Взгляд.ру20 листопада о 01:35
Політика

Російських «тролів» викрили у втручанні в українські вибори: що відомо

В СБУ з'ясували, що напередодні президентських і парламентських виборів в Україні в 2019 році "фабрика тролів" почала пропонувати українцям нібито від комерційно зацікавлених осіб надати тимчасовий доступ до так званого рекламного кабінету акаунтів у соцмережах за грошову винагороду.
Політика

Косово створить свою армію: Сербія погрожує ввести війська

У липні президент Сербії Александар Вучич висунув ідею розділу Косово, яка проголосила незалежність від Сербії в 2008 році.
Інтернет

Facebook злила в мережу майже 6 млн неопублікованих фото користувачів

Розробники мобільних додатків могли отримати доступ до неопублікованих фотографій 5,6 мільйона користувачів Facebook через виявлену помилки.
Політика

«ДНР» привела свої підрозділи у повну бойову готовність уздовж лінії розмежування

Нагадаємо, "ДНР" кілька днів залякує анонсами про наступ ЗСУ 14 грудня, а також хімічною атакою ЗСУ у маріупольському напрямку.
Політика

«Викрадений» СБУ митрополит УПЦ МП зробив викривальну заяву

Служба безпеки України не забирала і не відвозила митрополита Могилів-Подільського і Шаргородського Агапіта (в миру - Іван Бевцик) Української православної церкви Московського патріархату.
США