Політика

ЗМІ: німецька розвідка отримала формулу «Новачка» в дев’яностих роках

Невелика кількість речовини вдалося вивезти з Росії. Німеччина в результаті отримала лише формулу речовини, стверджують німецькі журналісти. За розпорядженням тодішнього канцлера Гельмута Коля, ФРС поділилася пробою зі своїми союзниками, у тому числі з американською та британською розвідками.
УНН16 травня о 19:02

Докладніше про подію

Усі джерела — 2
Архівний сюжет (16 травня о 19:02)
Політика

Трамп позбавив доступу до секретної інформації екс-главу ЦРУ

Президент США Дональд Трамп відкликав доступ до секретної інформації колишнього очільника Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джона Бреннана.
Політика

США подвоять кількість морських піхотинців у Норвегії

США подвоять контингент морських піхотинців - з 330 до 700 бійців, які дислоковані в Норвегії в якості сил стримування агресивної зовнішньої політики Росії Про такі плани повідомив очільник Міноборони Норвегії Франк Бакке-Йєнсен, пише прес-служба відомства.
Енергетика

Після масштабного падіння ціни на нафту пішли вгору

Після істотного падіння, яке було зафіксоване 15 серпня, ціни на нафту еталонних марок почали зростати в ході торгів, передає ONLINE.UA.
Політика

Трамп підписав наказ, який спрощує процедуру застосування кіберзброї

Як зазначило видання, в наказі Д. Трампа "знімаються обмеження" на умови, за яких президент може піти на "застосування кіберзброї проти своїх супротивників".
Події

В американському місті Нью-Хейвен сталося масове передозування наркотиками

У поліції повідомили про затримання підозрюваного в причетності до масового передозування. Особа затриманого поки не розголошується.
Головне