Авто

ЗНУ купить «Шкоду» за 600 тисяч, з яких 100 тисяч на «додатковий фарш»
Наші гроші. Запоріжжя
16 жовтня о 12:45

Також на придбаному автомобілі встановлено пакет 'Techno' за 15,8 тис. грн, який включає: освітлення простору для ніг спереду та позаду; TOP LED задні ліхтарі; кольоровий дисплей бортового комп’ютера 'MAXI DOT; литі диски діаметром 16 дюймів; регулювання передніх сидінь за висотою та з підтримкою поперекової зони; 3-й задній підголівник.
Наші гроші. Запоріжжя16 жовтня о 12:45

Докладніше про подію

Показать все источники
Архівний сюжет (16 жовтня о 12:45)
Політика

Прикрилися Держдепом: хакери Росії влаштували масову атаку в США

Зазначається, що шкідливі листи поширювалися від імені нібито фахівця з державних питань Держдепу США Сьюзан Стівенсон, повідомляє Reuters, посилаючись на дані експертів компаній CrowdStrike і FireEye Inc. У розсилці містилася вказівка завантажити документи від нібито офіційного представника Держдепу Хізер Нойєрт, яку президент США Дональд Трамп має намір зробити американським постпредом в ООН.
Суспільство

Президент США Трамп в Калифорнии призвал остановить «этого монстра»

Політика

Демократ Гиллум признал поражение на выборах губернатора Флориды

Демократ уже поздравил Десантиса с победой на выборах.
Політика

Трамп ко вторнику получит полный доклад об убийстве Хашукджи

Президент США Дональд Трамп назвал преждевременными заявления о том, что за убийством оппозиционного саудовского журналиста Джамаля Хашукджи стоит саудовский наследный принц и сообщил, что в понедельник или вторник получит полный доклад об убийстве, в том числе о виновных в нем.
Політика

Клімкін: США чітко заявили, що Україна буде в НАТО

У спільній заяві Комісії стратегічного партнерства Україна-США йдеться, що «Сполучені Штати вітають прагнення України щодо вступу в НАТО, які були зафіксовані у Бухарестській декларації 2008 року, і розраховують одного дня привітати Україну у якості повноправного члена Альянсу».
Авто