Транспорт

Заплатив – проїхав: В’їзд до центру Києва може стати платним

Тож, аналізуючи світовий досвід, фахівці озвучили свої основні плани найближчим часом: Зацікавити населення їздити у громадському транспорті; Збудувати перехоплюючі паркінги (стоянки біля станцій метро); Упорядкувати парковочні місця вздовж вулиць; Чітко контролювати правила паркування в дозволених місцях та високі штрафи за їх порушення.
Depo.ua19 червня о 07:40

Докладніше про подію

Усі джерела — 2
Архівний сюжет (19 червня о 07:40)
Політика

Трамп: зустріч з НАТО була чудова, але з Путіним – ще краща

Як відомо, президент США Дональд Трамп опинився під шквалом критики за свій виступ на прес-конференції у Гельсінкі після зустрічі з президентом РФ Владіміром Путіним.
Політика

Росія про газові переговори: обсяги транзиту обговорять додатково

Нагадаємо, Росія, Україна і Єврокомісія за участю мінекономіки ФРН обговорили сьогодні можливі обсяги транзиту російського газу через територію України після 2019 року.
Політика

В уряді назвали дату запуску потяга «чотирьох столиць» з Києва до Риги

Раніше заступник міністра Юрій Лавренюк повідомляв, що вартість квитка купейним вагоном до Риги становитиме близько 1855 грн (59 євро), тривалість подорожі складе 15 годин з урахуванням проходження кордонів.
Економіка

НБУ введе в обіг оновлені банкноти номіналом 20 грн

В майбутньому оновлення стосуватиметься і банкнот номіналом 50 і 200 грн. Крім того він зазначив, що банкнота 20 грн зразка 2018 року перебуватиме в обігу разом із банкнотами 20 грн зразка 2003 року, які залишаться законним засобом платежу.
Політика

Порошенко наказав військовим зупинити провокації РФ в Азовському морі

Як відомо, за останні два місяці РФ доставила в акваторію Азовського моря 18 військових кораблів.
Київ